tarih
Son Güncelleme:  10:02
İstanbul Veliefendi Hipodromu   19/05/2019   (14:00-18:00)
1. Koşu: 14:00
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar, 57 Kg, 1200 Çim
İkramiye: 1.) 37.000 TL   2.) 14.800 TL   3.) 7.400 TL   4.) 3.700 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 10.175 TL   2.) 4.070 TL   3.) 2.035 TL   4.) 1.017,50 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma ARAPOVİÇ
KG SK
3y k e ARTOS
BAĞGÜZELİ
57 D.YILDIZ METE ÇELİK A.S.GÜRSAN FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 7 09 21 18 2,813
2 forma KRALONUR
KG DB SK
3y d e ONURKAAN
BUSEKRAL
57 T.YILDIZ MEHMET ÇELİK A.S.GÜRSAN SULTANSUYU T. İŞL. 6 11 055 11 17 7,53
3 forma PATTANİ
KG K
3y k e KAIZBERT (RU)
GÜLPINARLI
57 A.ASLAN EYLEM TANİYİT İBR.C.ERŞAKAR FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 4 86 21 18 4,994
4 forma TALANTAY
KG SK
3y k e BİLGİN
ZAHİDEM
57 AHMET ÇELİK ARİF ÇELİK B.ARAS KARACABEY T. İŞL. 2 72 10 18 59,221
5 forma BENLİ SULTAN
KG DB SK
3y a d KAFKAS ŞAHI
BENLİ KIZIM
55 N.AVCİ C.AHMET ÇUKUROVA E.ÇEŞME SULTANSUYU T. İŞL. 5 66 14 18 2,25
6 forma BUKETİM
3y k d YALÇINER
BUKET REMOHAN
51 A.H.BAYARAP ETHEM KAYA E.ÇEŞME KAYA DÜNYASI LTD.ŞTİ. 3 87 18 18 0,717
7 forma GİZEMNAZ
DB
3y k d HIZLITAY
LALEZAR
51 K.GÖKÇEAP ELİF KAYA V.KARAKUŞ ANADOLU T.İŞL. 1 30 325 7 17 21,352
8 forma MEZRELİ
KG K
3y a d ATİKBEY
TAŞBEBEK
53 M.P.DEMİRAP HACİ DİNÇER Ö.GÜNELİ M. AKDOĞAN 8 70 14 18 1,236
1. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN
2. Koşu: 14:30
ŞARTLI 3/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar, 57,5 Kg, 60 Kg, 2000 Sentetik
İkramiye: 1.) 30.500 TL   2.) 12.200 TL   3.) 6.100 TL   4.) 3.050 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 TL   2.) 0 TL   3.) 0 TL   4.) 0 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma BÜTÜNAY
KG DS
5y k a TAMERİNOĞLU
SAKIZ
58 A.SÖZEN TARKAN H. ONAR HAL.YILDIZ ANADOLU T.İŞL. 4 75 385523 14 10 2.20.44 20,832
2 forma ÖNCÜPINAR
KG K DS
5y a k KAIZBERT (RU)
İHYA
58 T.YILDIZ NEJDET ÖZALP E.USLU FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 5 85 557256 16 14 2.17.61 16,483
3 forma ARISAN
KG
5y a a ÖZGÜNHAN
VERA
57 MÜS.ÇELİK H.HAZAL ŞAMAN O.GÜNDOĞDİ SULTANSUYU T. İŞL. 1 58 211092 11 17 2.20.32 9,494
4 forma EFESLİ
KG
5y k a TAMERİNOĞLU
ŞATAFAT
57 H.ÇİZİK CAFER AKBULUT M.AKBULUT ANADOLU T.İŞL. 2 46 034633 11 16 2.18.99 5,526
5 forma ŞÜKRÜ
KG DB DS
6y a a KAIZBERT (RU)
AKILDEFTERİ
57 H.KARATAŞ UĞUR KAZANCI EN.KARATAŞ H.S.KOÇER 6 95 126625 95 16 2.16.00 40,531
6 forma DERİN SULTAN
DB SK
7y k k TURBO
ELİT GÜZELİ
55 M.ÇİÇEK İBR.CEMİL ERŞAKAR İBR.C.ERŞAKAR H.U.ERDOĞAN 3 85 236555 39 12 2.16.45 7,155
1. ÇİFTE, 1. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
3. Koşu: 15:00
Handikap 16/H2, 3 Yaşlı İngilizler, 1200 Çim
İkramiye: 1.) 53.000 TL   2.) 21.200 TL   3.) 10.600 TL   4.) 5.300 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 8.745 TL   2.) 3.498 TL   3.) 1.749 TL   4.) 874,50 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma KING OF THE SUN
DB
3y d e PLEASANTLY PERFECT (USA)
MAGNOLIA
61 A.KURŞUN FENER BARLIK G.YAVUZ B.ÇINAROĞLU 4 66 123135 25 18 9,425
2 forma BLACKBALL
DB SK DS
3y d e LION HEART (USA)
HEAVENS HELP (USA)
55,5 Ö.YILDIRIM İLKAN ÖZSÜ R.YILDIZ İSMAİL GÜL 9 55 212225 14 18 1.13.26 16,093
3 forma BAVO BRAO
KG K
3y a e WIN RIVER WIN (USA)
GROUND SHAKER
53,5 GÖKH.GÖKÇE TUNCER GÖKÇE M.ÖZTÜRK T. GÖKÇE 7 51 622625 9 17 1.12.70 10,974
4 forma ALLEGRO FIDDLE
KG
3y d d NATIVE KHAN (FR)
HEY FIDDLE FIDDLE (IRE)
51 MÜS.ÇELİK V.İBRAHİM ARACI S.BİLGİÇ V.İ.ARACI 3 46 21199 16 18 5,496
5 forma MY LITTLE KNIGHT
DB SK
3y a e EMCEE (USA)
PICKETLINE (IRE)
50,5 N.AVCİ DENİZ KURTEL H.YÜZBAŞI MOZ.ORG.SAN.TİC.A.Ş. 6 45 1 25 20 1.12.14 23,881
6 forma GOLDEN LION
BB
3y a e BOSPORUS (IRE)
MÜGİDE
50 M.HAMEDİ KEMAL AYDIN ONUR M.AKKILIÇ M.YÜKSEL. 5 44 852276 7 17 19
7 forma BALDEMAR
KG K
3y k e NATIVE KHAN (FR)
HANDIYA (IRE)
50 A.ASLAN AHMET KAVRAN B.EGE A.KAVRAN 8 42 5155 9 18 23,822
8 forma DERİN DİYAR
SKG SK
3y a d KANEKO
IPHIGENEIA
50 B.AVERBAK SEBATİ DUMAN T.ŞİT S.DUMAN 1 41 541843 16 17 1.18.34 5,287
9 forma PATRIOTTICO
SKG SK
3y d g ZANJERO (USA)
BELLA COSA
50 G.YILDIZ MEHMET İ. AKDENİZ V.YÜKSEL M.İ.AKDENİZ 2 38 328221 12 20 4,048
2. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
4. Koşu: 15:30
G 1/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler, 58 Kg, 1600 Çim
İkramiye: 1.) 570.000 TL   2.) 228.000 TL   3.) 114.000 TL   4.) 57.000 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 156.750 TL   2.) 62.700 TL   3.) 31.350 TL   4.) 15.675 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma BEKLENEN
SKG SK
3y d d LUXOR
GALLARDO
58 M.KAYA KENAN TAŞKIRAN D.SAV K.TAŞKIRAN 5 36 316 30 19 1,189
2 forma BLANCHARD
3y d d MALİ
SARI TRAMVAY (IRE)
58 H.ÇİZİK ESMER CULFA G.GÖKÇE A.MERT KAYA 11 85 231131 16 20 1.38.17 5,925
3 forma DENİZ MAVİSİ
3y d d CAPTAIN RIO (GB)
DUYGULU (GB)
58 A.SÖZEN KAYA ARSLANOĞLU M.TEKDOĞAN S.Ş.ELİYEŞİL 3 79 412121 30 20 10,154
4 forma HÜRAT
SK BB
3y d d TOROK (IRE)
ESMERBAL
58 G.KOCAKAYA MURAT DIRAGUMANDAN MET.ACAR O.YALÇIN 1 71 144212 30 19 13,032
5 forma KASALINA
SK
3y d d CONGRATS (USA)
LADY MARTA (USA)
58 AHMET ÇELİK MELİS KURTEL EMİN H.YÜZBAŞI N.A.KURTEL 4 67 222515 32 19 4,597
6 forma LADY CEYLİN
KG K
3y d d EL CORREDOR (USA)
SAYGILI
58 MÜS.ÇELİK EMİR HASAN YILMAZ Ö.GÜNELİ B.T.ÜÇER 8 69 163015 16 19 1.39.23 0,2912
7 forma LUCKY FOOT
KG SK
3y a d AFTER MARKET (USA)
JUSTIN TIME
58 S.KAYA EMRAH KARAMAZI A.ÇİFTÇİ E.KARAMAZI 2 62 425321 29 20 1.37.30 3,888
8 forma MONSHAU
K DS
3y d d TEMPLE CITY (USA)
ARMARANTE (USA)
58 A.KURŞUN SANEM KAHRAMAN K.BALTACI F.KAHRAMAN 12 68 114527 16 16 1.39.53 0,6310
9 forma QUEEN OF PROTI
SK
3y d d KURTINIADIS (IRE)
TRANSATLANTIC
58 Ö.YILDIRIM KEMAL KURT T.PELEN K.KURT 10 78 171114 30 19 1.36.52 11,33
10 forma SERPİNTİ
KG K
3y d d PERFECTO
FIDUCIA
58 M.ÇİÇEK HULUSİ ÇİL A.COŞKAN H.ÇİL 9 77 330111 17 20 4,996
11 forma SILVER ARROW
KG DB SK
3y k d MASTERCRAFTSMAN (IRE)
BATI GARAJI (GB)
58 T.YILDIZ DENİZ KURTEL H.YÜZBAŞI S.ULAŞ 6 41 4130 16 18 1.57.42 0,3711
12 forma THE LAST ROMANCE
3y d d TIZWAY (USA)
CUMULUS (GB)
58 H.KARATAŞ NİMET ARİF KURTEL OR. ÖZELCANAT MOZ.ORG.SAN.TİC.A.Ş. 7 102 111135 30 20 1.35.78 43,651
2. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN
5. Koşu: 16:00
Handikap 22/H1, 4 ve Yukarı İngilizler, 1600 Çim
İkramiye: 1.) 70.500 TL   2.) 28.200 TL   3.) 14.100 TL   4.) 7.050 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 15.510 TL   2.) 6.204 TL   3.) 3.102 TL   4.) 1.551 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma BEHRAMKALE
SK DS
8y a a ROCK OF GIBRALTAR (IRE)
DANCE TO THE BAND (USA)
61 B.AKÇAYAP GÜNAY SAV D.SAV B.YAŞAR 9 94 312415 19 19 1.36.83 4,336
2 forma BAYEZID
K DS
4y d a MOST IMPROVED (IRE)
HURREM SULTAN (IRE)
61 G.KOCAKAYA EMİR ALKAŞ S.TAŞBEK E.ALKAŞ 8 92 121746 14 17 1.37.26 11,153
3 forma WINCHESTER
KG K DB
6y d a PERFECT STORM
CELTIC DREAM
60,5 A.SÖZEN HAKAN YÜCETÜRK S.BEKTAŞ H.YÜCETÜRK 1 89 132441 18 20 1.35.62 18,42
4 forma MORTODELA
KG K DB
5y d a BANKNOTE (GB)
DARIA
56,5 A.KURŞUN ORHAN TANATAR C.TURAN B.HOMURLU 3 81 244307 11 15 1.39.63 2,279
5 forma MISTER RIGHT
DB SK
5y d a OCEAN CREST (USA)
GURU RINPOCHE
53,5 H.ÇİZİK HÜLYA GÖDEK S.YILMAZ B.GÖDEK 5 75 607881 33 20 1.36.04 6,75
6 forma AFTER FOREVER
4y d a LUXOR
WICKED WORLD
50 MÜS.ÇELİK BEHÇET MERGİN F.KILIÇ BEHÇET MERGİN 4 68 613231 18 20 1.38.47 42,471
7 forma KHOR KALBA
KG SK
6y d a OKAWANGO (USA)
BIMINI BREEZE (CAN)
50 N.AVCİ FEDAİ KAHRAMAN K.BALTACI F.KAHRAMAN 6 65 560667 30 5 1.35.38 2,947
8 forma REKOR
KG K
5y a a RIVER SPECIAL (USA)
RIGOROUS (USA)
50 A.ASLAN M.NECDET NARİN S.DURGUÇ M.N.NARİN 7 65 346564 23 14 1.35.53 2,868
9 forma PROXY
KG DB
4y k a NATIVE KHAN (FR)
CENSORED (GB)
50 O.YILDIZ VOLKAN YOZGATLI N.KÖÇKEN V.İ.ARACI 2 62 013841 9 20 1.37.04 8,884
3. ÇİFTE, 2. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
6. Koşu: 16:30
Handikap 15/DHÖW/H1, 4 ve Yukarı Araplar, 2400 Çim
İkramiye: 1.) 41.000 TL   2.) 16.400 TL   3.) 8.200 TL   4.) 4.100 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 6.765 TL   2.) 2.706 TL   3.) 1.353 TL   4.) 676,50 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma YARİSSA
6y k a İZBATUR
TALYA
60 Y.E.YÜKSELAP H.TARIK DİKENCİK H.CANSU H.T.DİKENCİK 9 61 841285 9 17 2.54.97 5,127
2 forma ACARTÜRK
5y k a YELGEÇEN
AYBEYNUR
58,5 T.YILDIZ ALİ ERKAN YILMAZ E.KOCA SULTANSUYU T. İŞL. 1 52 695653 16 7 16,12
3 forma OĞLUMVOLKAN
KG
5y k a TURBO
BİLGİSOY
58 M.ÇİÇEK M. ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU G.ÖZERTÜRK V.ATİK 5 51 416837 12 16 3,4711
4 forma BABASELVER
KG
5y d a BİLGİN
ROZESİN
57,5 A.ASLAN GALİP ÇİZMECİOĞLU E.USLU SULTANSUYU T. İŞL. 6 50 021241 11 20 9,284
5 forma KOLARAFET
KG DB ÖG
8y a a HÜRBATUR
PERVİN
56,5 M.TARHAN BAHADIR YILMAZ U.TEMUÇİN KARACABEY T. İŞL. 4 48 045690 10 11 2.45.73 0,9416
6 forma GEZGİNCİ
KG DB SK
6y a a TOŞUR
GÜLBATUR
54 B.AKÇAYAP TAHSİN SOYDAM G.ÖZERTÜRK O.YALÇIN 3 47 258566 10 13 2,8312
7 forma BAWEPİR
KG
5y a a ÖZHABER
CANAN KIZI
55 AHMET ÇELİK SEFER ÜNLÜ H.ARAN S.ÜNLÜ 2 45 557631 28 20 2.45.52 15,053
8 forma GÖLGEYELE
KG K
4y a a TURBO
GRANADA
51,5 MÜS.ÇELİK SALİH SARIOĞLU H.GÜNEY SALİH SARIOĞLU 10 44 662132 19 18 18,411
9 forma OĞULCANIM
KG
5y k a İLBEYİ
MUTİA
52,5 Z.KARABULUTAP CEM H. KEÇİK T.KURT H.TOPRAK 11 44 695077 16 12 2.45.16 1,7514
10 forma ALSANCAKLI
SK DS
5y a a ÖZHABER
GÖZDEAY
52,5 B.AVERBAK ALİ POLAT İ.ALPUĞUR MU.POLAT 16 40 757684 11 13 2.46.96 5,038
11 forma KARAZEYTİN
DS
7y a a VOLGABEY
ZEYTİNKIZ
50,5 D.AYDOĞAN ZEYNEP ARTIŞ GÜMÜŞTAŞ H.CANSU A.F.KÜÇÜKER 15 36 643475 6 12 4,149
12 forma ALTURBO
KG SK
5y a k TURBO
LOKUM
50,5 M.HAMEDİ ALİ ÖZBAKIR A.ÖZBAKIR ERDİN DÜZARAT 7 36 120000 18 15 2.44.77 5,196
13 forma CİHANIN OĞLU
DB SKG SK DS
4y k a İBOCAN
SONGÜLCAN
50 B.ÇIĞLAAP CEZMİ ATİK ŞÜK. ÇELİK C.ATİK 14 32 009041 9 20 5,495
14 forma ŞAHIMSIN
KG DB DS
4y a a UÇANBEY
REFİGÜL
50 O.YILDIZ DERYA ERGİN D.ERGİN C.S.TAVUKCU 13 27 186965 18 15 3,9210
15 forma TAY SAAD
KG DB
4y a a MURATAĞA
TİTİKO
50 SELİM İPEK MURAT ATLI Ö.GÜNELİ İ.ATLI 8 13 630865 10 9 1,9113
16 forma HURŞİT
KG DB
5y a a İZBATUR
ZEHRA.123
50 GÖK.BEKTAŞ ALİ DEMİR G.ÖZERTÜRK KARACABEY T. İŞL. 12 6 000877 15 9 1,3615
4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ
7. Koşu: 17:00
KV-8/Dişi, 4 ve Yukarı İngilizler, 58 Kg, 59 Kg, 1600 Çim
İkramiye: 1.) 85.500 TL   2.) 34.200 TL   3.) 17.100 TL   4.) 8.550 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 18.810 TL   2.) 7.524 TL   3.) 3.762 TL   4.) 1.881 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma ISKRA
6y d k MOUNT NELSON (GB)
EURO EMPIRE (USA)
59 S.KAYA MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN D.ERGİN LINDUM PARTNERSHIP 6 96 118123 21 20 1.35.80
2 forma MISS HELİN
DB SK
5y d k BIN AJWAAD (IRE)
GOLDEN VICTORY
59 G.KOCAKAYA REMZİ AYYILDIZ İB.B.OĞULLARI O.MEH.KURT 3 106 133212 21 20 1.34.82
3 forma TATVAN İNCİSİ
DB SK
7y d k SCARFACE
HANIMKIZ
59 Ö.YILDIRIM GÜLNUR GÜLERCE İB.B.OĞULLARI A.MERT KAYA 1 113 641405 21 20 1.33.87
4 forma FUNNY FAMILLIAR
BB
4y d k TORUK MACTO (IRE)
CARRIG GIRL (GB)
58 MÜS.ÇELİK V.İBRAHİM ARACI S.BİLGİÇ V.İ.ARACI 2 90 123342 11 17
5 forma ŞEKER HANIM
4y d k VICTORY GALLOP (CAN)
ŞEKER AYŞE
58 A.KURŞUN HASAN S. EKİNCİ A.KÜÇÜKAKSOY H.S.EKİNCİ 4 96 112431 28 20 1.34.74
6 forma VALENCIA
SK
4y k k MENDIP (USA)
LUNARAT
58 H.KARATAŞ CELAL TEKDOĞAN M.TEKDOĞAN C.TEKDOĞAN 5 108 213934 21 20 1.34.03
3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
8. Koşu: 17:30
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar, 57 Kg, 1200 Çim
İkramiye: 1.) 37.000 TL   2.) 14.800 TL   3.) 7.400 TL   4.) 3.700 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 10.175 TL   2.) 4.070 TL   3.) 2.035 TL   4.) 1.017,50 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma BABA ÇINAR
KG
3y k e EFEM
ELİT SULTAN
57 GÖKH.GÖKÇE OKAN ÇELİK MUR.AKSOY MUH.METİN 2 3 23 19
2 forma HAZAR DENİZİ
3y a e TURBO
CAHİDE SULTAN
53 A.H.BAYARAP ELİF KAYA V.KARAKUŞ KAYA ATÇILIK LTD. ŞTİ. 8 20
3 forma MUHSİNHAN
KG K
3y a e YALAZ
CANAN KIZI
55 M.P.DEMİRAP SEFER ÜNLÜ H.ARAN S.ÜNLÜ 1 00 21 18
4 forma ÖZGÜRFATİH
KG SK
3y k e TAMERİNOĞLU
DENİZBOZAN
57 AHMET ÇELİK ADİL EREN M.ÖZGÜL ANADOLU T.İŞL. 5 22 21 19
5 forma ŞARLO
3y d e GÖKTEKİN
CANSES
57 M.KAYA ELİF KAYA V.KARAKUŞ KAYA ATÇILIK LTD. ŞTİ. 6 28 533 11 17
6 forma KURDELE
KG K
3y a d KAIZBERT (RU)
ANNEMİN KIZI
51 B.ÇIĞLAAP MERT ÇELİK A.S.GÜRSAN FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 7 64 14 18
7 forma NUBİLA
SK
3y d d ESKİŞEHİRLİ
GAMSIZ
55 G.KOCAKAYA DUYGU FATURA S.TAŞBEK KARACABEY T. İŞL. 4 74 14 18
8 forma SERMANUR
KG
3y a d ÖZGÜNHAN
ALLINUR
55 T.YILDIZ İSMET TURAN İ.ALPUĞUR SULTANSUYU T. İŞL. 3 7 17 19
6. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
9. Koşu: 18:00
G 1/Erkek, 3 Yaşlı İngilizler, 58 Kg, 1600 Çim
İkramiye: 1.) 570.000 TL   2.) 228.000 TL   3.) 114.000 TL   4.) 57.000 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 156.750 TL   2.) 62.700 TL   3.) 31.350 TL   4.) 15.675 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma AEGEANS DREAM
KG
3y d e LUXOR
MERVE GELİN
58 N.AVCİ EGE ARIN DURGUN M.KESİCİ A.DURGUN 2 40 742527 15 17
2 forma AKGÜN
KG K DB
3y d e TORUK MACTO (IRE)
SECRET SHADOW
58 S.KAYA CANER AKGÜN A.ÇİFTÇİ V.İ.ARACI 5 79 121122 28 19 1.37.14
3 forma FEARLESS ACTION
KG SK DS
3y d e CAPE CROSS (IRE)
ZHOU (CHI)
58 H.KARATAŞ DENİZ KURTEL OR. ÖZELCANAT MOZ.ORG.SAN.TİC.A.Ş. 13 100 222223 32 18 1.35.73
4 forma GHOST PASHA
KG K
3y a e UTOPIA (JPN)
FESTÜK
58 Ö.YILDIRIM İLHAN BÜYÜKYILDIZ MAH.YARDIMCI G.SOYUPAK 10 90 151822 32 19 1.36.67
5 forma GOLD POLAT
SKG SK
3y a e KANEKO
TUĞÇE HANIM
58 MÜS.ÇELİK CUMA POLAT CUMA POLAT N.SUMEL 9 70 533123 16 18 1.37.12
6 forma GRAND ZOFF
3y d e ZOFFANY (IRE)
FACT (GB)
58 T.YILDIZ FRANCESCO SPONZA U.AYSEL F.SPONZA 4 72 214527 28 16
7 forma JACK SPARROW
KG K DB
3y d e MENDIP (USA)
MARSHMALLOW
58 A.SÖZEN VOLKAN YONCAAĞAÇ R.GÜNELİ V. YONCAAĞAÇ 6 88 111221 32 20
8 forma KENOBI
SKG SK
3y d e KANEKO
ÇOKŞEKER
58 H.ÇİZİK HAKAN KEFOĞLU T.ŞİT S.DUMAN 11 83 412131 16 20 1.36.38
9 forma KING OF TATVAN
SK GKR
3y d e HAKEEM (USA)
PRINCESS SELEN (IRE)
58 GÖKH.GÖKÇE MURAT AKTAŞ G.GÜL AHMET BAKIR 12 91 323125 18 18 1.37.48
10 forma KIZIL TÜY
KG
3y k e UTOPIA (JPN)
ŞEKER AYŞE
58 A.KURŞUN HASAN S. EKİNCİ A.KÜÇÜKAKSOY H.S.EKİNCİ 7 91 121412 23 19
11 forma LEWANDOWSKI
3y d e HOLY ROMAN EMPEROR (IRE)
SOUTHERN (USA)
58 S.BOYRAZ KEMAL KURT A.ŞIVGIN K.KURT 1 50 126 28 18
12 forma LONG RUNNER
SK DS
3y d e GIO PONTI (USA)
BORROWING BASE (USA)
58 AHMET ÇELİK NİMET ARİF KURTEL H.YÜZBAŞI MOZ.ORG.SAN.TİC.A.Ş. 14 110 1114 18 20 1.35.31
13 forma PADRE PADRONE
K DS
3y d e THEWAYYOUARE (USA)
RIBELLA (IRE)
58 G.KOCAKAYA DUYGU FATURA S.TAŞBEK E.ALKAŞ 15 100 132661 18 20 1.35.99
14 forma PERFECT RUNNER
SKG SK
3y d e PERFECT STORM
RAPUNZEL
58 M.KAYA TALAT ÜSTÜNER E.ATEŞ D.DENİZ KANAR 8 68 134943 18 16 1.37.10
15 forma YAMANLARBEYİ
DB SK
3y d e TOROK (IRE)
ALAKAN
58 M.ÇİÇEK ARMAĞAN ARAZ MUR.AKSOY ÜNAL BİKEÇ 3 97 234311 28 20 1.35.90
GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ
Yeşiloba Hipodromu   19/05/2019   (17:15-21:30)
1. Koşu: 17:15
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar, 57 Kg, 1200 Kum
İkramiye: 1.) 33.500 TL   2.) 13.400 TL   3.) 6.700 TL   4.) 3.350 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 9.212,50 TL   2.) 3.685 TL   3.) 1.842,50 TL   4.) 921,30 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma AKKAYA
KG
3y k e TOŞUR
BİRLALE
57 V.DEMİR M.EMİN KAYA Ş.İPEK M.E.KAYA 7 20 2,799
2 forma ATİKSOYLU
KG
3y a e ATİKBEY
SELVİNAZ
57 M.KESKİN ALİ AMAÇ M.TÜRKOĞLU H. GEÇGEL 10 0 17 19 4,448
3 forma ÇİÇEK ÖMER
KG K
3y a e ALİREİS
ÜLFETLİ
57 İ.GÖÇER HÜSEYİN ÖZSÖNMEZ A.DİNÇ H.ÖZSÖNMEZ 8 29 232 14 18 39,91
4 forma ESTİKAYA
KG K
3y a e SALTUKHAN
K.I.M VALKYRIE (AUT)
53 Ö.ORDUAP SEDAT AVCI M.TEK KAYA DÜNYASI LTD.ŞTİ. 4 12 048 14 17 8,863
5 forma FATOŞHANIM
KG SK
3y a e MERTBUĞRA
KADRİYE
57 B.KILINÇ ABDULLAH AVCI M.TÜRKOĞLU KAYA DÜNYASI LTD.ŞTİ. 11 54 14 18 12,262
6 forma KIRKEL
KG SK
3y a e YILMAZER
KIRİSTİNA
54 B.BEKTAŞAP LAMİ KATI C.KATI L.KATI 5 96 14 18 7,74
7 forma RAMADAN
KG K
3y k e MAGRİP
VEFASIZ
57 F.R.BEBEK BEŞİR KAYA A.DİNÇ BEŞ.KAYA 3 45 14 18 6,665
8 forma ADANA
KG SK
3y k d İBOHAN
DENİZALTI KIZI
53 M.A.SOLMAZAP OSMAN TOPÇU FER.ÇELİK Y.TOPÇU 13 6 21 19 2,4810
9 forma BALLIATOM
KG K
3y k d ATOMKARINCA
BALLIHANIM
53,5 İS.DEMİRAP YAKUP DURAK K.YILDIZ H.DOKUZAĞAÇ 1 20 111
10 forma KARASULU KIZ
KG K
3y a d ŞİMŞEĞİNOĞLU
AYHAN
55 A.C.BİNİZETOĞLU AHMET YEŞİLYAPRAK Ş.İPEK AHMET YEŞİLYAPRAK 12 20 0,9512
11 forma KIRIMDAN
KG K
3y a d KIRIMHAN
KEJJE
55 E.SİNCAN RUKEN ATAŞ H.ATAŞ H.COŞKUN 9 20 6,746
12 forma ROJİN GÜLÜ
SKG SK
3y k d BOZDOĞAN
YAĞMURDA
55 H.BUDAK MUSTAFA YARDIMCI CUDİ ÖZKAN MUS.YARDIMCI 6 34 7 18 5,247
13 forma SUNNY LEONE
KG K
3y k d DEMİRSOY
AŞKIMKAYA
51 T.BALİAP BEŞİR KAYA A.DİNÇ BEŞ.KAYA 2 4 850 14 17 0,975
1. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN
2. Koşu: 17:45
ŞARTLI 2, 2 Yaşlı İngilizler, 57 Kg, 1100 Çim
İkramiye: 1.) 23.000 TL   2.) 9.200 TL   3.) 4.600 TL   4.) 2.300 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 6.325 TL   2.) 2.530 TL   3.) 1.265 TL   4.) 632,50 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma INDIGO BOY
KG K
2y d e INDIGO RED (GB)
CURIOSITIES FAIR
55 MAHSUN TURANAP RUKEN ATAŞ H.ATAŞ Y.TOPÇU 1 25 10 18 26,653
2 forma GRAY HORSE
KG K
2y k e DEHA
GÜLEN GELİN
54 SER.ÇELİKAP BEŞİR KAYA A.DİNÇ BEŞ.KAYA 7 20 7,261
3 forma RED HORSE
SKG SK
2y k e DEHA
APPEL CANDY
50 T.BALİAP BEŞİR KAYA A.DİNÇ BEŞ.KAYA 5 02 7 18 1.08.97 26,881
4 forma ALÇİNİM
KG DB SK
2y d d AGRESIVO (USA)
PIRILIM
52 B.KILINÇ CÜNEYT BUTUR M.TÜRKOĞLU A.ATAKAN 3 03 7 18 1.09.03 27,262
5 forma BLACK HORSE
KG K
2y k d DEHA
HADİSE
52 İ.GÖÇER BEŞİR KAYA A.DİNÇ BEŞ.KAYA 2 89 7 18 1.11.85 1,981
6 forma HARİTACI KIZ
KG K DB
2y k d AGRESIVO (USA)
KAR
52 E.TUNÇ MESUT ÇEVİKEL M.TÜRKOĞLU MESUT ÇEVİKEL 6 8 28 19 9,514
7 forma UJJVALA
KG
2y a d WIN RIVER WIN (USA)
RUSALKA
52 R.KARAKAYAAP ŞÜKRÜ ERDEM R.KONUK Ş.ERDEM 4 20 0,455
1. ÇİFTE, 1. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
3. Koşu: 18:30
KV-8, 3 Yaşlı İngilizler, 58 Kg, 2000 Çim
İkramiye: 1.) 72.500 TL   2.) 29.000 TL   3.) 14.500 TL   4.) 7.250 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 15.950 TL   2.) 6.380 TL   3.) 3.190 TL   4.) 1.595 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma ALTIN KOP
K DB DS
3y d e SPORTS HERO (USA)
YALÇINKIZ
60 M.TURAN MEHMET TURAN F.DEMİR M.SINACI 4 93 121309 16 17 26,322
2 forma KLAUS
DB
3y d e POWERSCOURT (GB)
ELLA
58 M.BAYIR HÜSEYİN KÖKLİ B.BOZKURT İ.ÇAKMAKOĞLU 3 52 288132 15 18 15,944
3 forma SOLAR ENERGY
SK
3y d e ADONİSE
RASHFA (GB)
58 F.YÜKSEL İBRAHİM ÖCAL H.ATAŞ M. ÜMİTLİ 1 41 449131 19 20 2.05.92 16,163
4 forma BEST OF HAZAL
KG K DS
3y d d KANEKO
İPEK YOLU (GB)
56 M.BAYDAN CEMAL TURAN İ.KÖROĞLU N.UZUN 5 37 857101 7 20 2.10.05 8,855
5 forma BUMERANG
K DB
3y d d TORUK MACTO (IRE)
ŞİN
56 İ.AKYAVUZAP MEHMET ALİ BECENE CUDİ ÖZKAN İ.H.KAPLAN 2 71 412421 7 20 32,731
2. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
4. Koşu: 19:00
Maiden/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar, 57 Kg, 1200 Kum
İkramiye: 1.) 33.500 TL   2.) 13.400 TL   3.) 6.700 TL   4.) 3.350 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 9.212,50 TL   2.) 3.685 TL   3.) 1.842,50 TL   4.) 921,30 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma BAHTİYAR BABA
KG K
3y d e YAŞARCIK
AYHATUN
57 V.DEMİR FEHMİ DEMİR FER.ÇELİK M.ÇETİNKAYA 1 6 7 19 4,958
2 forma BOLKAR YAVRUSU
KG K
3y k e BOLKAR
BİRÜN
57 E.SİNCAN ATALAY TURAN H.ATAŞ AH.TEMUÇİN 6 9 17 19 3,0310
3 forma CANBEŞİRCAN
KG K
3y a e GÜNTAY
KÜÇÜKSENKAYA
57 M.KESKİN BEŞİR KAYA A.DİNÇ BEŞ.KAYA 4 26 333 14 17 23,851
4 forma CİVAN ALİ
KG DS
3y k e ALİREİS
SELAY
57 H.BUDAK HÜSEYİN ÖZSÖNMEZ A.DİNÇ H.ÖZSÖNMEZ 12 34 14 18 12,793
5 forma ÇOBAN BEY
KG DS
3y a e ATİKBEY
KÜÇÜK YILDIZ
57 M.TURAN M.BOZAN UÇAR F.DEMİR M.B.UÇAR 11 30 20 18 3,679
6 forma KAYAEMAEL
KG K
3y a e KAPKINER
SÜRMENE
57 İ.GÖÇER İ.HALİL DEMİR Ş.İPEK KAYA DÜNYASI LTD.ŞTİ. 8 7 14 19 1,0111
7 forma KAYATALYA
KG DB SK
3y a e ÖZGÜNKAN
RÜZGARKAYA
57 M.BAYDAN ETHEM KAYA İ.KÖROĞLU KAYA DÜNYASI LTD.ŞTİ. 3 27 326 14 17 16,542
8 forma ARJİN ABLA
DB
3y k d KIRIMHAN
YAĞMURSTAR
53 H.ÇANAKÇIAP MUHİTTİN AYDINALP İ.GÜMÜŞ H.AYDINALP 10 21 937 14 17 7,26
9 forma DÜZENKAYA
KG SK
3y a d YALÇINER
NEZİHE
53,5 İS.DEMİRAP ALİ GÜLLÜ A.GÜLLÜ KAYA DÜNYASI LTD.ŞTİ. 2 20 0,1912
10 forma GEZMİŞ TAY
KG K
3y a d ARASLI
EYLÜL RÜZGARI
54 B.BEKTAŞAP HALİT DAĞTEKİN İ.SAYIS H.DAĞTEKİN 5 63 13 18 1.28.19 11,624
11 forma PRENSESELİF
KG K
3y k d TOŞUR
BİRHANKIZI
53 İ.AKYAVUZAP SAVAŞ ERCÜMENT BECENE CUDİ ÖZKAN İLH. YILDIZ 9 7 14 19 5,947
12 forma YAĞMUR TANESİ
SK
3y d d DEHA
FÜSUNGÜZELİ
55 B.KILINÇ HALEF KATI C.KATI H.KATI 7 7 685 7 17 9,215
2. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN
5. Koşu: 19:30
Handikap 16/H2, 4 ve Yukarı İngilizler, 1300 Çim
İkramiye: 1.) 45.500 TL   2.) 18.200 TL   3.) 9.100 TL   4.) 4.550 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 7.507,50 TL   2.) 3.003 TL   3.) 1.501,50 TL   4.) 750,80 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma SOLID BROTHERS
DB
4y a a LUXOR
FIGO STAR
59,5 B.BEKTAŞAP SEMİH KATI C.KATI A.ÖZÇAKA 6 65 453581 12 20 1.16.83 27,651
2 forma KOCA OĞUL
KG K ÖG DS
4y d a INDIGO RED (GB)
MESİR
60,5 V.KIZMAZ ÖMER DEMİR K.YILDIZ İLH.TEKİNALP 8 63 784563 13 12 1.17.95 1,138
3 forma ÖZÜN
KG SK DS
5y a a CUVEE (USA)
PHENOMENA
63 V.DEMİR ALİ ŞEKER K.YILDIZ N.KİSBU 9 67 619951 6 20 3,246
4 forma MY SWETY BOY
KG DB SK
5y a a ROYAL ABJAR (USA)
GOOD MEMORY
55 E.ŞİMŞEKAP HASAN HÜSEYİN UYARLAR E.MUTLU O.TEKCAN 2 57 014422 14 19 1.17.50 21,973
5 forma NAMTAR
5y d a PRESSING (IRE)
SWEET FALCON
50 E.SİNCAN SEFA ÇIKMAZ İ.KÖROĞLU CUMALİ KARATAŞ 4 35 027076 14 4 1.21.43 1,119
6 forma ROTABELLİ
DB SK
5y d a COUNTRY REEL (USA)
AKDAĞ
50 M.S.ÇELİKAP AİT ÇELİK İ.GÜMÜŞ N.KİSBU 1 35 316043 5 16 9,564
7 forma BASRALI
KG DB SK
4y a a INDIAN DAYS (GB)
ARYUŞ
50 S.ERKUŞ SÜLEYMAN ŞİRE M.DAŞ HASAN DEMİRCAN 3 32 075751 14 20 1.19.03 9,215
8 forma CRACKER BABY
KG DB SK
4y d k BOSPORUS (IRE)
SPECTRUM WOLF
50 E.TUNÇ SAİM GÖRMEZ B.GÖRMEZ A.Ş.EVCİMEN 7 30 730550 7 10 1.18.79 24,942
9 forma SEE YOU AGAIN
KG DB SK
5y d k LORD SHANAKILL (USA)
NUMERUS CLAUSUS (FR)
50 İ.AKYAVUZAP GÖKHAN TEKİNALP A.TEKİNALP D.KARABULUT 5 27 176374 7 15 1.19.82 1,187
3. ÇİFTE, 2. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
6. Koşu: 20:00
ŞARTLI 5/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar, 58 Kg, 60 Kg, 1700 Çim
İkramiye: 1.) 45.500 TL   2.) 18.200 TL   3.) 9.100 TL   4.) 4.550 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 7.507,50 TL   2.) 3.003 TL   3.) 1.501,50 TL   4.) 750,80 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma YETİM AHMET
KG K DS
5y d a DEMİRKAZIK
FERMANDE
61 M.AKYAVUZ AHMET KORKMAZ MUH.KORKMAZ AH.KORKMAZ 12 104 018120 8 18 1.51.15 34,491
2 forma REBER
SKG SK DS
5y k a GOBAKBEY
DİLANCANPOLAT
60 V.DEMİR İSMAİL SANCAR K.YILDIZ İSM.SANCAR 10 64 478442 13 15 5,956
3 forma DÖVER
KG DB SK
5y k a KAIZBERT (RU)
YATAĞAN
58 B.KILINÇ SALİH YILDIZER İ.AKKILIÇ FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 5 70 443616 9 19 1.55.27 6,655
4 forma STARBİR
KG
5y d a DEHA
DEMİRSTARLİÇE
56 İ.AKYAVUZAP ABDULKADİR ELĞAÇ Ş.İPEK M.ELĞAÇ 4 80 111711 19 20 1.54.84 14,842
5 forma LOKOMOTİF
KG DB
8y k a HABERBATUR
CULAPGÜZELİ
53 Ö.ORDUAP M.EMİN KAYA Ş.İPEK M.E.KAYA 3 83 674335 7 11 1.53.94 5,577
6 forma YIRTLAZ
KG DB SK
5y a a CANSÜLO
ATAKAN HANIM
55 M.A.SOLMAZAP RACİ ATLI R.ATLI M.ATAKAN 7 75 263143 21 18 1.55.42 11,643
7 forma HÜNKAROĞLU
KG DS
8y a a JOKER
YAĞMUR.15
56 S.ERKUŞ HAŞİM DOĞAN C.KATI N.FİLİBELİ 8 74 280470 16 11 2.01.81 3,999
8 forma İNCİRLİ TEPE
KG K DB DS
5y a a YALAZ
BİRÜN
56 İ.GÖÇER FUAT ŞİMŞEK M.DAŞ AH.TEMUÇİN 9 26 880098 19 11 1.55.36 4,478
9 forma ALİŞİRİN OĞLU
DS
9y k a EŞKBAR
BENZE KIZI
56 E.SİNCAN MEHMET CAMUZ C.KATI M.CAMUZ 11 67 439777 19 11 1.55.88 2,6410
10 forma MAVİMUNGAN
KG
4y a a ÖZHABER
TOTAYIM
54 U.TEMUR ENGİN BERK SEZEN E.YILDIRIM KARACABEY T. İŞL. 2 38 087222 14 19 8,694
11 forma SİVEREKBEYİ
KG
4y k a KIRIMHAN
KERKENEZKIZI
54 A.C.BİNİZETOĞLU SUPHİ AKPİRİNÇ M.DAŞ S.AKPİRİNÇ 1 38 539608 26 13 0,3512
12 forma ENİSKEREM
KG
6y d a DEHA
MANTARCI
56 H.BUDAK İBRAHİM ÇELİK BAH.GÖK İB.ÇELİK 6 51 650009 19 12 2.08.49 0,7211
4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
7. Koşu: 20:30
Handikap 16/H2, 3 Yaşlı İngilizler, 1900 Kum
İkramiye: 1.) 45.500 TL   2.) 18.200 TL   3.) 9.100 TL   4.) 4.550 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 7.507,50 TL   2.) 3.003 TL   3.) 1.501,50 TL   4.) 750,80 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma ŞANSLI ÇOCUK
KG K DS
3y d e BOSPORUS (IRE)
ATAKAN ALEVİ
61 B.KILINÇ LEVENT MALKOÇ Y.MİSDİK L.MALKOÇ 6 53 367221 14 20
2 forma BARTOLOMEO
KG DB SK
3y d e BOSPORUS (IRE)
MOHITO
58 M.K.KUMBASARAP SALİH YILDIZER İ.AKKILIÇ ERMAN GÜRACAR 3 51 321564 8 17 2.08.72
3 forma YOUNG BOY
SK DS
3y d e GOLDEN SUN
GÖLCÜK FIRTINASI
56,5 M.AKYAVUZ TEKİN AKYAVUZ A.TOPRAK T.AKYAVUZ 5 44 441327 11 17 2.06.58
4 forma EL RAPIDO
KG DB DS
3y a e KANEKO
EAGLE WIND
54 S.ERKUŞ H.ÇAĞATAY TURAKTEKİN Y.DEMİR Y.TURAKTEKİN 4 39 173846 12 15
5 forma DENİZHANBEY
DB SK
3y d e HANBEŞ
STRAVINIA (USA)
50 M.KESKİN AYTURAL BOZ R.BARMAN C.TETİK 2 31 442933 12 16 2.06.77
6 forma HOPA FIRTINASI
KG K DB
3y d e INVASION (IRE)
HOPA GÜZELİ
50 İ.AKYAVUZAP SEDEF VARDAR Y.AKDAŞ T.TOSUNOĞLU 1 29 532777 14 13
3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
8. Koşu: 21:00
ŞARTLI 5, 4 ve Yukarı İngilizler, 58 Kg, 59 Kg, 1800 Çim
İkramiye: 1.) 45.500 TL   2.) 18.200 TL   3.) 9.100 TL   4.) 4.550 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 7.507,50 TL   2.) 3.003 TL   3.) 1.501,50 TL   4.) 750,80 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma LITTLE KING
DB SKG SK DS
4y d a POPULAR DEMAND
FLUENT
60 M.BAYIR SOYDAN NURİ LEVENT M.TÜRKOĞLU AD.İPEK 8 86 911154 8 18
2 forma VASILY
KG DB SK
5y d a OUT OF CONTROL
SEMOSHUM
55 M.S.ÇELİKAP EMRE KARAYEL İ.GÜMÜŞ B.ADALI 6 78 572114 8 19
3 forma COM LIDER
SKG SK
8y d a COMMONER
BLUE SKY
55 F.R.BEBEK OSMAN İPEK İ.AĞIRTAŞ M.ASLAN 2 25 006638 14 11 1.49.77
4 forma KARA ARDA
KG SK
6y d a KURTINIADIS (IRE)
MISS EKINOKS (GB)
55 İ.GÖÇER MUHAMMET HOCAOĞULLARI İ.SAYIS S.ASLAN 5 19 000900 14 13
5 forma GLEN
DB
5y d k KANEKO
DEVOYKA
53 S.ERKUŞ AHMET BAKIR MUH.KORKMAZ A.E.YILMAZ 4 82 523426 8 16 1.52.41
6 forma YOSUN SULTAN
DB SKG SK
6y d k OUT OF CONTROL
INBUILT BEAUTY (USA)
53 E.TUNÇ EBRU ÇİFTÇİ A.DİNÇ S.ADALI 1 19 587845 14 10 1.50.08
7 forma FEVERAN
DB DS
4y d k DOMINO EFFECT
BARTOYA
52 M.KESKİN HİKMET ÖYLÜ M.DÜLGAR O.YALÇIN 9 17 980856 14 11 1.49.79
8 forma ITABELLUS
DB
4y a k REY DE CAFE (USA)
FRECKLES
52 A.C.BİNİZETOĞLU ABUZER YEŞİLAĞAÇ BAH.GÖK AHMET BAKIR 3 22 077040 7 9 1.53.43
9 forma SOUR TIMES
K DB DS
4y d k KANEKO
PROSERPINE (GB)
50 M.A.SOLMAZAP FATİH KÖKTÜRK F.DEMİR F.KÖKTÜRK 7 37 418054 14 16 1.52.30
6. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
9. Koşu: 21:30
Handikap 14/DHÖW/H2, 4 ve Yukarı Araplar, 1200 Çim
İkramiye: 1.) 26.500 TL   2.) 10.600 TL   3.) 5.300 TL   4.) 2.650 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 TL   2.) 0 TL   3.) 0 TL   4.) 0 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma CANIM ÇİDEM
K
7y k k GOBAKBEY
MİLLİNUR
61 B.BEKTAŞAP MEHMET DİLBER M.DAŞ M.DİLBER 1 47 658968 14 10 1.19.00
2 forma MÜCBİR
KG K
6y a a ŞENTAY
SÜPERKIZ
59 E.ŞİMŞEKAP MEHMET ÖZKAN CUDİ ÖZKAN MEHMET ÖZKAN 11 45 843084 19 9 1.19.16
3 forma PİRSUSLU
DB SKG SK
5y k g YALAZ
İLGİBÜKE
59 M.S.ÇELİKAP FERHAT DEMİR F.DEMİR S.DEMİR 5 45 860509 7 6 1.17.91
4 forma ARSLANDİKENİ
KG DS
5y k k TURBO
AH KEŞKE
60,5 MAHSUN TURANAP NURİ TURAN BAH.GÖK MEHMET ARSLAN 15 44 448053 5 11 1.18.89
5 forma ARAYEKYİ
KG SK DS
5y a k KAIZBERT (RU)
SİBEL HANIM
57,5 H.ÇANAKÇIAP HAKAN ÇELİK K.YILDIZ FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 14 40 670700 5 11 1.18.84
6 forma SER CARİYE
KG DB SK BB
4y k k CANSÜLO
KÖYGÜZELİ
60 B.KILINÇ CÜNEYT BUTUR M.TÜRKOĞLU A.ATAKAN 2 43 519080 14 16 1.19.44
7 forma ÇAKIRCELEP
KG K DB
9y k k SANCAKBEYİ
ÇAKIREMİNE
57,5 İS.DEMİRAP İSMAİL YÜKSEL İ.KÖROĞLU T.R.ÖZBEK 4 42 387008 7 6 1.20.15
8 forma KARABERK
KG K DB
5y a a BERKSOY
GÜNÜM
59,5 M.A.SOLMAZAP SONGÜL TEKİNALP A.TEKİNALP İLYAS KILINÇ 12 42 300971 21 20 1.16.82
9 forma KIZMAZGÜLÜ
KG
4y a k ATİKBEY
TEZNUR
53,5 M.KESKİN MUSTAFA DURMAZ H.ATAŞ M.A.KIZMAZ 8 30 013090 26 16 1.20.83
10 forma ZAMANTININ KIZI
KG DB DS
4y k k TAŞANBEY
ALTINECE
50 T.BALİAP MAHMUT GENÇ İ.KÖROĞLU GIY.ŞEN 13 20 606408 21 8 1.22.14
11 forma MİNORKA
KG SK
4y a k TURBO
ÇAVİ
50 E.TUNÇ NEVZAT ÇANAKÇI M.DAŞ T.AYDIN 10 15 200086 28 7 1.21.35
12 forma EFİL EFİL
KG SK
4y k k SAĞANAK
SÜRSOY
56 M.K.KUMBASARAP M.VEHBİ KARAHAN AYAS M.YENİCE S.CEVHERİBUCAK 7 39 283354 8 15 1.19.62
13 forma UÇARKIZI
KG SK
5y d k DEHA
CANAY
59 M.AKYAVUZ İSMAİL ERDOĞAN BAH.GÖK T.DEMİRKOL 3 39 141470 19 17 1.19.39
14 forma ÜNSALMIŞ
KG
5y d a DEMİRKAZIK
ACARHATUN
59 E.SİNCAN CEMİLE YILDIZ A.GÜLLÜ KARACABEY T. İŞL. 9 39 736275 7 9 1.19.06
15 forma ZEROCAN
KG DB SK
4y d a BİLGİN
YANIK
58 V.DEMİR NURALİ KILINÇ R.TAŞDELEN KARACABEY T. İŞL. 6 39 659706 14 13 1.17.05
GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ
Gulfstream Park   19/05/2019   (20:46-00:01)
1. Koşu: 20:46
Şartlı/Dişi, 3 ve Yukarı İngilizler, 1600 Kum
İkramiye: 1.) 13.200 $   2.) 5.280 $   3.) 2.640 $   4.) 1.320 $  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 $   2.) 0 $   3.) 0 $   4.) 0 $  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 CARUCA (FL)
4y d k PROSPECTIVE
RED MARY
55,5 LEONEL REYES IMAGINARY STABLES ELIZABETH DOBLES 1 73 5-22227 23 0
2 VALERIE FIRST (KY)
3y d d FIRST SAMURAI
FLATTER ME FIRST
53,5 JOSE ALVAREZ HENCO, INC. HENRY COLLAZO 2 53 531454 38 0
3 ROLLING BOBBY (PA)
3y d d SHANGHAI BOBBY
ROLLING TRUE
53,5 MIGUEL VASQUEZ TOP HAT THOROUGHBREDS PETER WALDER 3 65 452213 37 0
4 MICAH'S GIRL (FL)
3y a d KANTHAROS
JEN'S HALO
53,5 JEFFREY SANCHEZ J AND J STABLES CARLO VACCAREZZA 4 61 6316-9 28 0
5 PAPA'S GIRL (KY)
3y d d TAKE CHARGE INDY
KISS ME TWICE
53,5 VICTOR LEBRON MICHAEL NAPOLI AUBREY MARAGH 5 65 51-4422 23 0
6 HANNAH CATHERINE (FL)
5y d k DOCTOR PEACH
COCHISE COUNTY
55,5 EDGAR PRADO MOSSAROSA EDWIN BROOME 6 58 52-2432 99 0
1. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE, 1. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
2. Koşu: 21:17
Maiden/Dişi, 3 ve Yukarı İngilizler, 1500 Çim
İkramiye: 1.) 11.400 $   2.) 4.560 $   3.) 2.280 $   4.) 1.140 $  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 $   2.) 0 $   3.) 0 $   4.) 0 $  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 ALEXANDRAS JOY (FL)
5y d k FIRST DUDE
KAREN'S JOY
56 HECTOR BERRIOS ADELA MUNOZ JAVIER NEGRETE 1 51 9-66497 21 0 0,2312
2 GRACIE'S DREAM (KY)
3y d d STAY THIRSTY
STORM MISS
53,5 JAIRO HERNANDEZ BROWNE, COLIN S. AND BIRD, FERRIS A. GILLIAN ANDREASEN 2 54 05-65 77 0 9,374
3 TEQUILA SHEILA (FL)
3y d d BIG DRAMA
BAY OF GOLD
53,5 MARCOS MENESES PALM BEACH RACING PARTNERSHIP DAVID BROWNLEE 3 55 056 74 0 5,945
4 DAMASKA (VA)
3y a d POINT OF ENTRY
GONE SURFIN
53,5 ANGEL RODRIGUEZ GRAY, OLIVER AND LAING, KENNETH HERBERT MILLER 4 44 9-706 21 0 0,2313
5 MI KARLITA (KY)
3y d d BULLET TRAIN (GB)
RATE PLAY
53,5 EDGARD ZAYAS BRIANNJENN RACING LLC ANTONIO SANO 5 64 70-2748 24 0 2,637
6 KAUFY FUTURES (FL)
3y d d PROSPECTIVE
KAUFY QUEEN
53,5 VICTOR LEBRON OAKLEAF FARM TAMARA LEVY 6 47 588 21 0 0,2314
7 SOPHIE SAYZ (NY)
5y d k MISSION IMPAZIBLE
SOPHIE
56 ALBIN JIMENEZ BOSS B RACING STABLE, LLC MIRANDA DOWNING 7 35 9-895 16 0 0,6911
8 LOVE BOMB (FL)
3y a d HE'S HAD ENOUGH
WOOD WITCH
53,5 EMISAEL JARAMILLO GEORGE KERR J. BRADDY 8 62 64 17 0 34,511
9 CASPIAN TALE (FL)
3y d d MIDSHIPMAN
SEVRUGA
53,5 JESUS RIOS FOUR GUYS ALFREDO LICHOA 9 48 06-6345 22 0 0,2315
10 TWEETY KITTEN (KY)
3y d d KITTEN'S JOY
SWEET HARP
53,5 JOSE BATISTA VITO CIPRIANO MONICA MCGOEY 10 56 68-7856 28 0 21,832
11 BOASTFUL CONTESSA (FL)
4y k k BOASTFUL
FILLYS COUNT TOO
53 CRISTIAN TORRES SMITH, VICKIE AND BRUNING, DONALD VICKIE SMITH 11 35 50-0 58 0 1,949
12 RUCIA MORA (NY)
3y k d PADDY O'PRADO
KIDDER DONE
53,5 LEONEL REYES KELD LLC GUSTAVO AMAYA 12 56 285292 14 0 14,863
13 ALLEZ ALLEZ (FL)
3y d d REVOLUTIONARY
CHANGING WORLD
49 KENNYEL SUAREZ TEAM WORK HORSEMAN GROUP JUAN RODRIGUEZ 13 53 446926 9 0 0,2316
14 WROTE TO A DIVA (FL)
4y d k WROTE (IRE)
POINT LILY
56 ALBIN JIMENEZ CARUSO-MAZZA, LUCILLE AND CAC STABLES JAMES TONER 14 31 665279 57 0 2,48
15 MAKE NO MISTAKE (KY)
3y d d RAISON D'ETAT
HARD TO COPY
53,5 VICTOR LEBRON FOREST WOODARD WALTER WOODARD 15 45 497-562 22 0 3,436
16 BEACH LADY (FL)
3y d d TREASURE BEACH (GB)
LADY CIRCLE
53,5 ROBERTO ALVARADO, JR. BARBARA BROWN MARGARET WETHERINGTON 16 43 86864 22 0 1,2610
6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN
3. Koşu: 21:49
Şartlı/Dişi, 3 ve Yukarı İngilizler, 1300 Kum
İkramiye: 1.) 10.200 $   2.) 4.080 $   3.) 2.040 $   4.) 1.020 $  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 $   2.) 0 $   3.) 0 $   4.) 0 $  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 TRICKIZAR (KY)
4y a k TAPIZAR
EVERY TRICK
55,5 FRANCISCO VALENTIN JUAN ARRIAGADA JUAN ARRIAGADA 1 75 252-133 84 0 35,891
2 PROUD LEGACY (FL)
5y d k IN SUMMATION
PROUD TRIPPI
55,5 CHARLES LOPEZ GORDON RACING CORP. AND COMBEST RACING CORPORATION PHIL COMBEST 2 66 05-0532 42 0 18,173
3 MAGNATO GO (KY)
4y d k SHACKLEFORD
MAGNA G
55,5 JAIME MEDINA THOROUGHBRED CHAMPIONS TRAINING CENTER LLC JAIME MEJIA 3 30 066887 42 0 06
4 SI TE VAS (FL)
3y k d MORO TAP
SAN GATITO
49 ALBERTO BURGOS DRAWING AWAY STABLE EMMET JOLLEY 4 52 260713 14 0 8,694
5 OPTIMISTIC SHOT (FL)
4y d k TRAPPE SHOT
EVER OPTIMISTIC
52 CRISTIAN TORRES XAVERIUS RACING JAVIER GONZALEZ 5 53 426-767 28 0 3,65
6 BLUE MAGIC (KY)
4y a k YES IT'S TRUE
MAREANA
55,5 EDGAR PRADO RED DIAMOND STABLE JOEL SANTIAGO 6 66 316139 8 0 33,662
5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
4. Koşu: 22:20
Şartlı/Dişi, 3 ve Yukarı İngilizler, 1000 Çim
İkramiye: 1.) 19.800 $   2.) 7.920 $   3.) 3.960 $   4.) 1.980 $  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 $   2.) 0 $   3.) 0 $   4.) 0 $  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 R HAPPY ENDING (FL)
4y d k PROSPECTIVE
GRAND EPISODE
55,5 EDGARD ZAYAS AVERILL RACING LLC, CCF RACING STABLE, LLC, SILVER OAKS STABLE LLC, AND K LAUREN RACING GEORGINA BAXTER 1 83 11324-3 128 0 4,345
2 THINKIN COWTOWN (FL)
6y d k COWTOWN CAT
THINKINOUTOFTHEBOX
55,5 JOSE BATISTA LEININGER, HENRY AND LAW, BILL GARY JACKSON 2 92 316-577 105 0 2,746
3 CALLIE CALIFORNIA (FL)
5y d k HIGH COTTON
LADY OF LONG AGO
55,5 MIGUEL VASQUEZ FLYING FINISH FARM RORY MILLER 3 80 811441- 198 0 0,697
4 LADY ALIDA (KY)
4y d k STREET BOSS
DAY OF OBLIGATION
55,5 LEONEL REYES SJT RACING STABLES LLC ALFREDO LICHOA 4 72 434143- 21 0 9,63
5 HEAVEN'S HUMOR (KY)
4y a k DROSSELMEYER
HEAVENS PASSPORT
55,5 CHARLES LOPEZ JACKSON, GARY G. AND FOLEY, MICHAEL K. GARY JACKSON 5 72 115-4 118 0 0,698
6 TRAPPED AT SEA (KY)
4y a k TRAPPE SHOT
KATE C
55,5 JAIRO RENDON BRUNO SCHICKEDANZ YVON BELSOEUR 6 76 3124-11 79 0 5,944
7 CATHARSIS (FL)
4y a k KANTHAROS
WICKLOW SUNSHINE
55,5 EMISAEL JARAMILLO WINDYLEA FARM, LLC KATHLEEN O'CONNELL 7 85 3813-42 36 0 65,371
8 LADY GREATNESS (FL)
6y d k GREATNESS
TENSAS FRIEND
54,5 JALON SAMUEL WOODLAND FARMS SAFFIE JOSEPH, JR. 8 69 708-665 38 0 09
9 WORTH AVENUE (FL)
5y d k FIRST DUDE
VIDI VICI
55,5 EDGARD ZAYAS AURICCHIO AND JACOBSON LLC/RADON AUBREY MARAGH 9 79 42-8523 16 0 10,632
4'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
5. Koşu: 22:52
Maiden, 3 ve Yukarı İngilizler, 1600 Kum
İkramiye: 1.) 28.200 $   2.) 11.280 $   3.) 5.640 $   4.) 2.820 $  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 $   2.) 0 $   3.) 0 $   4.) 0 $  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 GETTININTOMISCHIEF (KY)
4y k a INTO MISCHIEF
CONKATE
56 OCTAVIO BERNAL WILLIAM DELGADO LESTER BARBAZON III 1 50 330- 163 0 4,975
2 QUICK STEP ED (FL)
3y d e TWO STEP SALSA
MARGIE'S MAGIC
53,5 MIGUEL VASQUEZ ELAINE VINSON JOHN VINSON 2 81 232 14 0 50,81
3 RIVER FRONT (KY)
4y d a WAR FRONT
HAVRE DE GRACE
56 EDGARD ZAYAS WHISPER HILL FARM, LLC RALPH NICKS 3 63 6-2 43 0 12,83
4 WOLFPUB (FL)
4y a a CITY WOLF
LUCKEY GREELEY
56 DIEGO GOMEZ CAROLINA STABLE MANUEL ESTEVEZ 4 43 0 36 0 1,836
5 CYRUS THE GREAT (KY)
3y d e MUCHO MACHO MAN
DAMASK ROSE
53,5 JESUS RIOS STRONACH STABLES EFREN LOZA, JR. 5 0 0 12,294
6 DYN (KY)
3y k e CAIRO PRINCE
RIDE ME FAST
53,5 JEFFREY SANCHEZ NEEDLE IN A HAYSTACK, LLC AND PHS RACING, LLC RALPH NICKS 6 35 6 43 0 17,312
3'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
6. Koşu: 23:28
Maiden/Dişi, 3 ve Yukarı İngilizler, 1500 Çim
İkramiye: 1.) 27.000 $   2.) 10.800 $   3.) 5.400 $   4.) 2.700 $  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 $   2.) 0 $   3.) 0 $   4.) 0 $  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 BIG ANNIE (FL)
3y d d BIG DRAMA
SANDRA D'ORO
53,5 RICHARD MITCHELL COLEEN BUSH JOSEPH WAUGH 1 0 0 1,7110
2 KELSEY'S CROSS (FL)
3y d d ANTHONY'S CROSS
AMY'S ALLIE
53,5 JAIRO RENDON BACON, SANFORD AND PATRICK L. BIANCONE RACING, LLC PATRICK BIANCONE 2 66 2 28 0 12,114
3 TINY TURBO (FL)
3y d d TURBO COMPRESSOR
KEVIN'S STEEL
53,5 RAY GANPATH JOHN ALLEN NANCY HARRIS 3 41 0-37 35 0 9,375
4 MEANASASNAKE (FL)
3y k d RATTLESNAKE BRIDGE
THERECOMESKITTY
53,5 MIGUEL VASQUEZ AGAVE RACING STABLE SAFFIE JOSEPH, JR. 4 77 0 92 0 2,749
5 DONNAMEUP (FL)
3y d d FORT LARNED
SEATTLE ME UP
53,5 LUCA PANICI ROBERT BAKER PETER WASILUK, JR. 5 57 4 18 0 6,516
6 ELITE APPEAL (FL)
3y d d UNCAPTURED
ALOTOFAPPEAL
53,5 ALBIN JIMENEZ GLASSMAN, KARL AND GLASSMAN, CATHI EDWARD PLESA, JR. 6 67 8-5534 24 0 12,233
7 MISS HUFF 'N' PUFF (FL)
3y d d CITY WOLF
RELIC'S HOPE
53,5 ANGEL RODRIGUEZ GERALD CALDWELL SANDRA SLIVKA 7 0 0 011
8 ADIOS (FL)
4y d k ADIOS CHARLIE
MISS ZIP
51,5 KENNYEL SUAREZ ROGER LAURIN ROGER LAURIN 8 69 25- 247 0 012
9 ITSHERLUCKYDAY (FL)
3y d d POSEIDON'S WARRIOR
SUMTHINGTOTALKABT
53,5 EDGARD ZAYAS RANLO INVESTMENTS LLC KATHLEEN O'CONNELL 9 0 0 3,668
10 BIT COIN QUEEN (FL)
3y d d BIG DRAMA
MONEY QUEEN
53,5 TONY MARAGH PALM BEACH RACING DAVID BROWNLEE 10 41 048- 219 0 5,67
11 GHOSTLY BEAUTY (FL)
3y d d NOBLE MISSION (GB)
CAPESLEW (IRE)
53,5 EMISAEL JARAMILLO STETSON RACING, LLC GEORGE WEAVER 11 73 6-2 24 0 32,911
12 VELVET ISLE (FL)
3y d d WITH DISTINCTION
ORCHID ISLE
53,5 EDGARD ZAYAS PAULFAM 4 KATHLEEN O'CONNELL 12 64 3-3402 35 0 13,142
5. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
7. Koşu: 00:01
Maiden/Dişi, 3 ve Yukarı İngilizler, 1100 Kum
İkramiye: 1.) 28.200 $   2.) 11.280 $   3.) 5.640 $   4.) 2.820 $  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 $   2.) 0 $   3.) 0 $   4.) 0 $  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 OUR GIRL (FL)
3y a d DISCREET CAT
PLAYINTHECITY
53,5 EDWIN SOTO ALBERTO ORELLANA FRANK SANTILLANA 1 0 0 4,117
2 HANNAH'S STORM (KY)
3y d d ALTERNATION
LADY BERKLEY
53,5 EMISAEL JARAMILLO AGAVE RACING STABLE SAFFIE JOSEPH, JR. 2 65 64 7 0 17,312
3 THEYCALLMEPRINCESS (FL)
3y d d CURRENCY SWAP
OVER THE COUNTER
53,5 ALBIN JIMENEZ MOSSAROSA EDWIN BROOME 3 0 0 9,66
4 TACKAROUS (FL)
3y d d KANTHAROS
TACKALAC
53,5 LEONEL REYES KENNETH DAVIS SANDRA SLIVKA 4 0 0 12,345
5 ISLA ROAD (KY)
3y d d QUALITY ROAD
ISLA
50,5 CRISTIAN TORRES ZOOM AND FISH STABLE INC., CHARLIE SPIRING AND RALPH NICKS RALPH NICKS 5 0 0 14,513
6 STORMY NELLY (FL)
3y a d POSEIDON'S WARRIOR
IMPETUOUS NELLY
53,5 MIGUEL VASQUEZ JUST FOR FUN STABLE, INC. OSCAR GONZALEZ 6 0 0 14,44
7 VARANASI (KY)
4y d k JIMMY CREED
YEARLY REPORT
56 EDGARD ZAYAS BASS STABLES, LLC TODD PLETCHER 7 74 3-348- 269 0 27,711
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS