tarih
Son Güncelleme:  04:02
Bursa Osmangazi Hipodromu   20/09/2019   (15:00-18:00)
1. Koşu: 15:00
ŞARTLI 1/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar, 57 Kg, 1200 Çim
İkramiye: 1.) 51.500 TL   2.) 20.600 TL   3.) 10.300 TL   4.) 5.150 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 14.162,50 TL   2.) 5.665 TL   3.) 2.832,50 TL   4.) 1.416,30 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma BUZLUHAN
KG K DB
3y d e SARRAF
HİLAL ŞAH
57 MÜS.ÇELİK ERGÜN CAN M.BİLDİK G.BUZLU 7 20
2 forma DUŞANBE
KG DB SK
3y a e ONURKAAN
NAZLI ŞİMŞEK
57 M.G.SEZGİNAP ENGİN ALAGÖZ M.ÖZGÜL SULTANSUYU T. İŞL. 6 20
3 forma MİRKATRE
SK
3y a e KAIZBERT (RU)
KEKLİKKIZI
57 S.ÖZEN GÜNAY SAV D.SAV B.EĞİLLİ 3 20
4 forma OĞLUM ORHAN
KG SK
3y a e TURBO
FAHİKA
57 K.TOKAÇOĞLU R.HAKAN DİLAVER R.TURAN O.DİLAVER 8 20
5 forma SİVRİHİSAR
KG SK
3y a e AYABAKAN
DEMİRÇİÇEK
57 N.AVCİ SERKAN TUĞDAŞ EM.TOKÇALAR ANADOLU T.İŞL. 2 20
6 forma YADİGAR BEY
KG
3y k e FAROTAY
YADİGAR KIZ
57 GÖKH.GÖKÇE FATMA NİLGÜN KUTLU M.MEHMET İNAL F.N.KUTLU 4 20
7 forma YAVUZBEYLİ
KG K DB
3y k e UÇANBEY
MY AFRODİTE
57 T.YILDIZ YAKUP ELĞAÇ T.ATEŞ SEMİH YAVUZ 1 20
8 forma YURDAIŞIK
3y d e SARRAF
GİZEMKIZ
57 D.MALATYALI ANIL KÖSEOĞLU M.SANDIKÇI ALP.ATLI 9 20
9 forma MAMATA
KG SK
3y d d BATUKAN
LAPİS
55 N.ŞEN H.TARIK DİKENCİK H.CANSU H.T.DİKENCİK 5 20
1. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE, 1. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
2. Koşu: 15:30
ŞARTLI 4, 3 ve Yukarı İngilizler, 55,5 Kg, 60 Kg, 60 Kg, 2400 Çim
İkramiye: 1.) 38.500 TL   2.) 15.400 TL   3.) 7.700 TL   4.) 3.850 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 6.352,50 TL   2.) 2.541 TL   3.) 1.270,50 TL   4.) 635,30 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma AS DE COEUR
DB SK
4y d a KURTINIADIS (IRE)
COUP DE COEUR (IRE)
60 GÖKH.GÖKÇE A.MERVE DİLMAÇ Z.ÜNER A.M.DİLMAÇ 4 62 422436 5 16
2 forma RAY OF SUNSHINE
DB SK
5y a a NO LIMITE
UTOPIA*
57 F.KABADAYIAP BOZAN BAĞ S.AYDEMİR MUZ.NECEF 5 42 358714 8 19 2.31.07
3 forma ÖCAL TAY
KG K DB
4y d k MALİ
TEK STAR
58 N.ŞEN HATİCE YILDIZ M.ÖCAL Z.ÖCAL 6 51 734714 18 19
4 forma BAŞ BELA
DB SKG SK
4y d a SİLSÜPÜR
BALTICA (IRE)
57 M.GÜNDÜZELİ MEHMET GÜZEL M.ÖZGÜL P.CEMİLOĞLU 7 40 868297 18 12 2.34.13
5 forma DRUMMER
DB SK
6y d a PAPAL BULL (GB)
FLOWER DRUM (FR)
56 T.YILDIZ A.LEVENT DİLMAÇ Z.ÜNER A.L.DİLMAÇ 2 53 960735 18 8 2.33.05
6 forma WIN FOR ME
DB SKG SK
6y d a SAGEBURG (IRE)
POLAR CADEAUX (GB)
56 O.ATMACA ÜMİT ÖZÇAKA M.KAPLAN M.İ.AKDENİZ 1 80 374276 10 11 2.29.89
7 forma POWER BY FIRE
KG DB SK
3y d e INVINCIBLE SON (IRE)
ATEŞİN KIZI
55,5 N.AVCİ DENİZ KURTEL K.DURSUN DENİZ KURTEL 3 45 554154 27 18
8 forma HIGH LEVEL
DS
3y a d GREEN GÖNEN
HIGH TEA
51,5 M.G.SEZGİNAP HANDE ORHAN M.ÖZGÜL B.GEDİK 8 29 661588 7 17
6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN
3. Koşu: 16:00
ŞARTLI 1/DHÖW, 3 Yaşlı Araplar, 57 Kg, 1200 Çim
İkramiye: 1.) 51.500 TL   2.) 20.600 TL   3.) 10.300 TL   4.) 5.150 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 14.162,50 TL   2.) 5.665 TL   3.) 2.832,50 TL   4.) 1.416,30 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma ATANERHAN
KG
3y a e ÖZGÜNHAN
EFRUZ
57 N.AVCİ NİMET ARİF KURTEL K.DURSUN SULTANSUYU T. İŞL. 6 20
2 forma BAŞKAN
KG SK
3y a e ÖZGÜNHAN
ALİME
57 K.TOKAÇOĞLU HALDUN GÜNEŞ M.SANDIKÇI H.GÜNEŞ 9 20
3 forma BOZANAĞA
3y d e SONALP
GÜLMAHİDE
57 S.ÖZEN ELİF KAYA V.KARAKUŞ KARACABEY T. İŞL. 5 20
4 forma HARUN BABA
KG K
3y a e KAIZBERT (RU)
DELTAN GÜL
57 R.CİHAN MEHMET ALTIN MEH.ARSLAN MU.ALTIN 1 20
5 forma KEMERBURGAZ
KG
3y a e TURBO
NUR AKIŞI
57 Y.E.YÜKSELAP BURHANETTİN SOLMAZ M.ATAL R.ZAİMOĞLU 7 20
6 forma KRİTER
KG K
3y a e ATOMKARINCA
MELTEMCAN
57 MÜS.ÇELİK SERDAR ÇETİNKAYA Ç.ÖZDİL SAD. ER 2 20
7 forma SERTAYAZ
KG SK
3y a e ŞAMİLBEY
TAKMA KAFANA
57 Y.DUMANAP MUNİR GÖKÇE S.ÖNDER FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 4 20
8 forma SÜMERBEY
KG K DB
3y k e UÇANBEY
AYBÜKEHANIM
57 M.DEMİRBAŞ İBRAHİM HALİL SÜMER R.COŞKUN İBRAHİM HALİL SÜMER 8 20
9 forma ZINAR
KG DB SK
3y k e BOZYİĞİT
CANIM SİBEL
57 MER.ÇELİKAP NAİL BURAK AKGÜN A.E.AVCI AY.KAYA 3 20
10 forma NİLBANU
KG K
3y d d KARAKEMAL
ZÜMRANUR
55 ÇETİN TAŞAP TAYRAL TUTUMLU A.E.AVCI T.TUTUMLU 10 20
5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
4. Koşu: 16:30
G 3/DHT, 3 Yaşlı Araplar, 57 Kg, 1400 Çim
İkramiye: 1.) 135.000 TL   2.) 54.000 TL   3.) 27.000 TL   4.) 13.500 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 37.125 TL   2.) 14.850 TL   3.) 7.425 TL   4.) 3.712,50 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma ANAYURT
KG SK
3y a e AYABAKAN
FERAYİ
57 T.YILDIZ VELİ AKBULUT V.AKBULUT ANADOLU T.İŞL. 5 79 813423 15 17 1.32.49
2 forma CEVHERİZADE
KG
3y a e HIZLITAY
VENÜS
57 K.TOKAÇOĞLU ANIL KÖSEOĞLU M.SANDIKÇI ANADOLU T.İŞL. 6 72 415762 15 16 1.32.32
3 forma ILDIRLI
KG DB SK
3y a e TURBO
KRALİÇEKARINCA
57 GÖKH.GÖKÇE DENİZ KURTEL D.YENTÜR DENİZ KURTEL 1 56 321221 14 20
4 forma KİYASET
KG DB SK
3y k e GOBAKBEY
DERİN AY
57 S.ÖZEN MUSTAFA İLKADIM A.ÖKSÜZLER SULTANSUYU T. İŞL. 7 37 521244 14 17
5 forma KORKMAZEFE
KG SK
3y k e TURBO
HANEDAN
57 N.AVCİ ŞABAN KARAMAN M.BAYKARA M.S.GÜLEŞEN 2 46 1263 9 17 1.32.90
6 forma MEHTAR
KG K
3y a e ÖZHABER
TİDALYA
57 N.ŞEN H.TARIK DİKENCİK H.CANSU H.T.DİKENCİK 8 62 635234 16 16 1.32.76
7 forma OĞLUM SERKAN
KG K
3y a e TURBO
ARYELE
57 MÜS.ÇELİK SEMRA AKSU A.CİĞER S.AKSU 3 83 131301 28 20
8 forma ÖNERHAN
KG K DS
3y k e SARRAF
MAVİ GÖL
57 O.ÖZTÜRK FEYAT ALTIN MEH.ARSLAN ÖNER DOĞAN 9 35 522941 18 20
9 forma KIRATIN GÜZELİ
KG DB SK
3y a d KIRATHAN
HALESULTAN
55 F.KABADAYIAP ENES DEMİR İ.ALPUĞUR ALİ DEMİR 4 51 201157 14 18 1.33.95
4'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
5. Koşu: 17:00
ŞARTLI 4/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar, 58 Kg, 60 Kg, 1800 Çim
İkramiye: 1.) 38.500 TL   2.) 15.400 TL   3.) 7.700 TL   4.) 3.850 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 6.352,50 TL   2.) 2.541 TL   3.) 1.270,50 TL   4.) 635,30 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma ESANADOLU
KG
7y k a AYABAKAN
CAHİDE.80
60 F.KABADAYIAP DENİZ KURTEL S.YARDIMCI ANADOLU T.İŞL. 7 89 262415 18 19 1.58.79
2 forma BERATBEY
KG
6y k a DOĞANGÜN
HIRÇIN GÜZEL
59 Ö.GÖNÜLTAŞAP CEMAL YILDIZ M.KAPLAN C.DEMİRBİLEK 2 75 861425 14 17 2.02.70
3 forma AĞRI KESİCİ
KG
7y d a KAFKASLI
UĞURUN KIZI
58 MER.ÇELİKAP MEHMET ALTUNBAŞ Z.AVCI M.ALTUNBAŞ 6 81 045212 9 19
4 forma HÜNKAROĞLU
KG DS
8y a a JOKER
YAĞMUR.15
58 MÜS.ÇELİK HAŞİM DOĞAN C.KATI N.FİLİBELİ 8 71 571744 19 17 2.01.78
5 forma SONEMİR
5y a a ZENGİNOĞLU
ÖTİKEN
58 T.YILDIZ BESİRE GÜNDÜZELİ D.KAYA B.HAKAN DURMUŞ 3 67 173635 63 15 2.05.34
6 forma KARAMENDUH
KG
7y k a OKCAN
İNCEGÜL
52 M.G.SEZGİNAP ZEKİ KARATAŞ R.COŞKUN Z.KARATAŞ 4 30 709093 14 4 2.00.48
7 forma KUTUP
KG DB SK
6y a a KAIZBERT (RU)
FERDANE KIZ
56 N.ŞEN MEHMET ÇELİK S.ÖNDER FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 1 97 653573 4 12
8 forma PARPALİ
KG K
6y k a TURBO
BİLENSOY
56 N.AVCİ NİMET ARİF KURTEL K.DURSUN S.ULAŞ 5 90 234348 15 16
4. ÇİFTE, 2. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
6. Koşu: 17:30
ŞARTLI 5, 3 Yaşlı İngilizler, 58 Kg, 1800 Çim
İkramiye: 1.) 51.500 TL   2.) 20.600 TL   3.) 10.300 TL   4.) 5.150 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 8.497,50 TL   2.) 3.399 TL   3.) 1.699,50 TL   4.) 849,80 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma VILLAGE HOOF
DB SK DS
3y d e HAKKAR
GREY BEAUTY (FR)
57 ÇETİN TAŞAP HÜSNÜ KARAGÖZ R.COŞKUN HÜSNÜ KARAGÖZ 9 65 222656 21 16
2 forma YAHYAHAN
KG K
3y a e BUENOS AIRES
TULAROSA (GB)
58 GÖKH.GÖKÇE TALAT ÜSTÜNER E.ATEŞ D.DENİZ KANAR 4 41 562615 20 19 1.51.02
3 forma MONACO
KG K DB
3y d e CAPTAIN RIO (GB)
SAGA BELLA (IRE)
54 MER.ÇELİKAP MUSA DEMİRSEL Y.GÜNDOĞDİ NANCY KİBAR 1 40 525216 26 19 1.49.74
4 forma SILK ROAD
K DB
3y d e SCREAM TO SCREAM (IRE)
EFISIA (FR)
56 T.ALICI VEYSEL KAHRAMAN Y.TALUK F.KAHRAMAN 5 52 502311 81 20 1.48.24
5 forma TREVI FOUNTAIN
KG SK
3y d e OFFLEE WILD (USA)
KANSAS (GB)
56 N.ŞEN H.TARIK DİKENCİK S.AYDEMİR H.T.DİKENCİK 3 48 155972 11 15
6 forma EFEHALİL
KG
3y d e PERFECT STORM
DESTE
55 OĞUZ EREN SERKAN BAYRAM MEH.ARSLAN AY.KAYA 2 38 743514 4 19 1.52.64
7 forma LIVE YOUR LIFE
SK DS
3y d e ELUSIVE CITY (USA)
ECHO RIDGE (IRE)
55 N.AVCİ NİMET ARİF KURTEL S.YARDIMCI MOZ.ORG.SAN.TİC.A.Ş. 8 39 240613 21 19
8 forma AIRDROP
KG K
3y d e DEĞİRMENDERELİ
BLUE LIGHTENING
54 O.YILDIZ GÜVEN ŞAHLI SAB.ARSLAN O.KİBAR 6 38 316 11 19
9 forma PADDY
DB SKG SK DS
3y d d KURTINIADIS (IRE)
THE ROADTO VICTORY
55 H.ALTIN SÜLEYMAN KORKMAZ F.SEZER SÜ.KORKMAZ 7 6 009800 14 1
5. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
7. Koşu: 18:00
Handikap 15/H2/Dişi, 3 ve Yukarı İngilizler, 1700 Çim
İkramiye: 1.) 38.500 TL   2.) 15.400 TL   3.) 7.700 TL   4.) 3.850 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 6.352,50 TL   2.) 2.541 TL   3.) 1.270,50 TL   4.) 635,30 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma ATEŞGEÇİRMEZ
SK
3y d d MALİ
ŞAHİZER
58 F.KABADAYIAP AHMET ÖZGEN A.ÖZGEN S.F.KARAGÖZ 8 45 450049 102 13
2 forma DIVINE BEAUTY
KG K DS
4y d k LION HEART (USA)
SAGA BELLA (IRE)
60 ÇETİN TAŞAP SIDDIK KAYA MEH.ARSLAN NANCY KİBAR 14 44 854883 14 12 1.43.78
3 forma THREE CAT
SKG SK
4y a k THREE VALLEYS (USA)
COPY CAT
59 Ç.CANPOLATAP CENGİZ AKÇA R.COŞKUN ER.ÇELİK 7 40 034648 7 13
4 forma ALBUSE
SK
4y a k AFTER MARKET (USA)
UZUNYAYLA GÜZELİ
59,5 N.ŞEN KAAN BOZKIRLI E.MUTLU KAAN BOZKIRLI 2 37 335265 17 8
5 forma DANIELAS DAUGHTER
KG SK DS
3y d d ROCKMASTER (IRE)
MATIMAGIC (IRE)
54 OĞUZ EREN SERDAR K. ÖZÇOLAK EM.TOKÇALAR S.K.ÖZÇOLAK 11 33 857006 7 12
6 forma MISS TUDOR
KG DB SK
4y d k VICTORY GALLOP (CAN)
NURŞO
57 H.KAPLANAP FİKRET VATANSEVER V.AKBULUT FİK.VATANSEVER 3 34 471322 182 19 1.45.12
7 forma ANALUX
KG DB SK
5y d k LUXOR
NİRAN
55,5 MER.ÇELİKAP MEHMET ALBAYRAK İ.ALPUĞUR R.KETME 10 31 705827 9 14 1.44.70
8 forma CLOUD RUNNER
K
3y d d INVINCIBLE SON (IRE)
BEYOND CLOUDES
50 N.AVCİ AYTUĞ ATALAY K.DURSUN A.ATALAY 4 24 657392 14 12 1.46.02
9 forma DİABOLİK
KG DB SK BB
4y d k KANEKO
DANCE SOLO (GB)
56,5 T.YILDIZ EMRAH EDİZCAN B.TURGUL T.İ.AKSOY 9 31 868472 20 10
10 forma MEMBRAN GRADE
DB SK DS
3y d d TORUK MACTO (IRE)
INFINITY
52,5 İ.DİNAR ASKERİ CANPOLAT R.COŞKUN V.İ.ARACI 13 30 870415 113 19 1.45.86
11 forma BRAVE APTE
K DB
7y d k YEATS (IRE)
GIFTED APAKAY (USA)
53,5 M.GÜNDÜZELİ MEHMET DEMİRKOL İ.ALPUĞUR V.İ.ARACI 1 25 669093 9 13 1.46.34
12 forma BİTLİS İNCİSİ
DB
4y d k PRESSING (IRE)
MY PRECIOUS GIRL
50 M.MANAVAP YAKUP H. TAHİNCİOĞLU R.COŞKUN Y.H.TAHİNCİOĞLU 5 18 576290 14 3 1.44.84
13 forma BLACK WOMAN
KG K GKR DS
3y d d OĞLUMEMRE
CABANATI
50 S.ÇELİKAP YAVUZ YILMAZ İ.ALPUĞUR YAV.YILMAZ 12 10 058700 14 11
14 forma ULUDAĞ BEYAZI
KG SK
3y d d CANBERKS LOVE
LILY GIRL
50 EN.TOKÇALARAP YAVUZ YILMAZ İ.ALPUĞUR YAV.YILMAZ 6 8 89900 315 15
GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS
İstanbul Veliefendi Hipodromu   20/09/2019   (17:15-21:30)
1. Koşu: 17:15
Maiden, 2 Yaşlı İngilizler, 57 Kg, 1200 Sentetik
İkramiye: 1.) 45.000 TL   2.) 18.000 TL   3.) 9.000 TL   4.) 4.500 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 12.375 TL   2.) 4.950 TL   3.) 2.475 TL   4.) 1.237,50 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma AĞRI KASIRGASI
KG DB SK
2y d e ASTRAKHAN
REAL LOVE
57 A.KURŞUN SÜLEYMAN ATİK ŞÜK. ÇELİK S.ATİK 7 75 13 18
2 forma BIGGY
KG K DS
2y d e MARCAVELLY (USA)
GOLD PLAY
57 A.ÇELİK K.FIRAT DANIŞOĞLU ŞÜK. ÇELİK A.S.DANIŞOĞLU 9 6 12 19
3 forma EL VALIENTO
DB SK BB
2y d e SCARFACE
REDS ATTACK
57 F.YÜKSEL FUNDA TEKER D.SEVGİLİ A. KURT 2 85 16 18
4 forma ERKARSLAN
DB
2y a e CARDINAL PIONEER
MIDNIGHT MAMBO (USA)
57 M.ÇİÇEK ABDULKADİR ERKARSLAN C.TURAN O.MEH.KURT 5 14 487 16 17
5 forma MY CHAMPION
KG
2y d e CAPTAIN RIO (GB)
VANİLYA
57 H.ÇİZİK ADİL TEKİNALP Ö.GÜNELİ M.A.GÜL 1 40 423526 13 16 1.17.07
6 forma TAMERBEY
KG K DB
2y d e DR FONG (USA)
SANİYEM
57 M.KAYA HASAN HÜSEYİN AYRANCI İ.ERDEM S.ALVEROĞLU 8 63 16 18
7 forma UĞURHAN
2y d e HAKEEM (USA)
HÜSNALIM
57 H.KARATAŞ ALİ KAYA C.TURAN ALİ KAYA. 4 5 12 19
8 forma JUANA
KG DB
2y d d HALICARNASSUS (IRE)
LADY DÖKER
55 İ.SOYAD SÜLEYMAN KILIÇASLAN K.BALTACI S.KILIÇASLAN 3 9 9558 11 16
9 forma RUN FOR ELMAS
KG K
2y d d AENEAS
JULEM
52 M.K.KUMBASARAP SEDAT ŞAHİN T.ÇEKİCİ HÜS.KILINÇ 6 7 7 19
1. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN
2. Koşu: 17:45
ŞARTLI 5/Dişi, 2 Yaşlı İngilizler, 57 Kg, 1200 Sentetik
İkramiye: 1.) 60.000 TL   2.) 24.000 TL   3.) 12.000 TL   4.) 6.000 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 16.500 TL   2.) 6.600 TL   3.) 3.300 TL   4.) 1.650 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma LA QUERDA
2y a d KANEKO
ROSETTA
57 F.YÜKSEL A.HALİM CELALOĞLU H.N.DERRE A.H.CELALOĞLU 4 52 141 26 20 1.14.17
2 forma BIANCA BIANCA
SKG SK
2y d d HALICARNASSUS (IRE)
RAEDAH (USA)
55 A.ÇELİK M.ZİYA ADALAR C.TURAN M.Z.ADALAR 1 39 132 54 18
3 forma JİNDA
DB SKG SK DS
2y d d HARPUTLU GAGGOŞ
BERVA
55 H.ÇİZİK HİKMET AKBULUT HALİL ERDİK İ.AKBAŞ 5 36 274574 9 14 1.16.24
4 forma FLORIDA COAST
2y d d LEMON DROP KID (USA)
FLORIDA WILDCAT (USA)
54 H.KARATAŞ AYTUĞ ATALAY H.YÜZBAŞI MOZ.ORG.SAN.TİC.A.Ş. 3 45 1 117 20
5 forma FREUDE
KG K
2y d d APPROVE (IRE)
CINDY'S VINDICATION (USA)
54 A.KURŞUN ORHAN TANATAR C.TURAN Ö.H.AYDIN 2 41 6312 26 19 1.14.45
1. ÇİFTE, 1. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
3. Koşu: 18:30
KV-7/Dişi, 3 ve Yukarı İngilizler, 56,5 Kg, 60 Kg, 60 Kg, 1900 Çim
İkramiye: 1.) 77.500 TL   2.) 31.000 TL   3.) 15.500 TL   4.) 7.750 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 17.050 TL   2.) 6.820 TL   3.) 3.410 TL   4.) 1.705 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma FLASHING GIRL
K
5y a k LUXOR
UMUTLU
60 Ö.YILDIRIM YAKUP ELĞAÇ M.H.ELĞAÇ YAVUZ ÇİFTÇİ 2 98 211283 22 17 1.55.49
2 forma FUNNY FAMILLIAR
BB
4y d k TORUK MACTO (IRE)
CARRIG GIRL (GB)
60 G.KOCAKAYA V.İBRAHİM ARACI S.BİLGİÇ V.İ.ARACI 1 92 633173 51 18 1.56.06
3 forma RUN FOR DERYA
SK DS
4y d k VICTORY GALLOP (CAN)
STRONG HOPE
60 M.ÇİÇEK NİMET ARİF KURTEL OR. ÖZELCANAT A.KURTEL 4 92 112135 51 18
4 forma PERSISTANCE
K DS
4y a k ZOFFANY (IRE)
TORY BRAE LULU (IRE)
58 H.KARATAŞ ÖZLEM ECE KARAMAZI Ö.FARUK TAN Ö.E.KARAMAZI 3 79 312511 21 20 1.57.44
2. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
4. Koşu: 19:00
Handikap 16/H1, 3 ve Yukarı İngilizler, 1500 Sentetik
İkramiye: 1.) 60.000 TL   2.) 24.000 TL   3.) 12.000 TL   4.) 6.000 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 9.900 TL   2.) 3.960 TL   3.) 1.980 TL   4.) 990 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma CERENSEL
SKG SK
4y d k WIN RIVER WIN (USA)
AKSEL
61 D.KAYAAP METİN IŞIK SEL A.KASAR M.I.SEL 6 61 109641 12 20 1.30.81
2 forma MAKARACI ÇOCUK
K DB
5y d a SRI PEKAN (USA)
ADRIANA
62 A.ASLAN GÜRKAL ULUDAĞ T.DONAT G.ULUDAĞ 3 59 732547 23 14 1.31.44
3 forma TOLERANS
DB SKG SK
4y d a INSPECTOR
MARICA
61,5 A.KURŞUN HALDUN GÜNEŞ S.ÖZÖLKE H.GÜNEŞ 5 58 105119 88 19 1.31.17
4 forma INVINCIBLE BABY
K DB
3y d e INVINCIBLE SON (IRE)
CARLY BABY
57,5 G.KOCAKAYA HÜLYA GÖDEK S.YILMAZ C.GÖDEK 7 57 645631 16 20 1.31.08
5 forma RÜZGAR
SK
4y d a COUNTRY REEL (USA)
SWEETEST
61 D.YILDIZ MURAT ERŞAHİN B.YETGİN M.ERŞAHİN 4 57 573884 12 13 1.31.30
6 forma GADDARA
KG SK DS
5y a a CUVEE (USA)
HIDDEN WHITE
60 H.ÇİZİK A.HALİM CELALOĞLU H.N.DERRE A.H.CELALOĞLU 8 55 404842 36 15 1.30.16
7 forma SECRET VICTORY
SK
4y a a VICTORY GALLOP (CAN)
UNDERCOVER SOLDIER (USA)
57,5 M.K.KUMBASARAP NİMET ARİF KURTEL H.YÜZBAŞI E.GÜRDAL 2 54 747420 126 14 1.34.24
8 forma AKDAĞ FIRTINASI
SKG SK
3y a e INDIAN DAYS (GB)
ALSEL
50 A.KAÇMAZ RIDVAN TUMBUL Ö.GÜNELİ İ.BAĞIBAN 1 37 574517 12 19 1.30.63
2. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN
5. Koşu: 19:30
G 1/DHT/Dişi, 3 Yaşlı Araplar, 57 Kg, 1400 Çim
İkramiye: 1.) 380.000 TL   2.) 152.000 TL   3.) 76.000 TL   4.) 38.000 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 104.500 TL   2.) 41.800 TL   3.) 20.900 TL   4.) 10.450 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma AYDANKIZ
KG
3y k d ÖZGÜNHAN
AYDANAZ
57 MAHMUT TURAN ERDAL TURAN İ.KÖROĞLU SULTANSUYU T. İŞL. 8 53 171195 17 18
2 forma AYLİZ
KG K DB
3y a d AYABAKAN
HÜYAM
57 A.KURŞUN FİKRET VATANSEVER A.AKBULUT E. ÖZTENEKECİ 16 40 144733 23 16 1.32.22
3 forma AYNİŞAN
3y a d KURUŞAĞA
FERZAN
57 H.KARATAŞ F.SEDAT DAĞYUDAN M.KORKMAZ F.S.DAĞYUDAN 3 80 1116 47 19
4 forma AYSEL ANA
KG
3y k d ARASLI
SARIYELE
57 G.KOCAKAYA M.YAVUZ SALİHOĞLU H.ALTUNBAŞ ANADOLU T.İŞL. 5 47 392183 7 18 1.33.62
5 forma CALİBE TAY
KG SK
3y d d ÖZGÜNHAN
ÖZGÜR NAZ
57 M.KAYA DENİZ KURTEL MAH.YARDIMCI SULTANSUYU T. İŞL. 4 39 712344 23 17 1.32.28
6 forma DALBASTI
KG SK
3y d d ALTAHA
SAHRAGÜLÜ
57 H.ÇİZİK NİMET ARİF KURTEL MEHMET DEMİR ANADOLU T.İŞL. 20 40 10826 11 16 1.33.72
7 forma DEMİRYILDIZ
KG SK
3y k d TOŞUR
NUR YILDIZI
57 F.YARDIMCI İBRAHİM HALİL YILDIZ ES.ÇETİN İBRAHİM HALİL YILDIZ 14 46 185444 14 15 1.33.60
8 forma GELKIZ
KG SK
3y a d ÖZGÜNHAN
NURGÖZÜ
57 Ö.YILDIRIM MEHMET YILDIZ O.İPEK ŞÜ. YILDIZ 10 45 122 17 19
9 forma GURBET ATEŞİ
KG K DB
3y a d ATEŞTOPU
GURBETKUŞU
57 A.ÇELİK EYLEM TANİYİT İBR.C.ERŞAKAR SULTANSUYU T. İŞL. 1 74 313212 23 19 1.32.12
10 forma HANIMCIM
DB SK
3y k d KOŞANEFE
AMANI (FR)
57 S.KAYA AHMET KAYA E.KAYA KAYA DÜNYASI LTD.ŞTİ. 9 57 664421 23 20 1.31.95
11 forma HOPA ŞAHI
KG K DS
3y k d KAFKAS ŞAHI
HOPALIM
57 İ.SOYAD TAYLAN TOSUNOĞLU S.ÇİFTÇİ S.TOSUNOĞLU 22 34 625231 15 20
12 forma KARE YAPRAK
K DB
3y k d BİLGİN
GÜLAYDIN
57 A.ASLAN ÖMER ALTIN M.KARAGÜNEY KARACABEY T. İŞL. 7 34 1 29 20
13 forma KESVACANGÜN
SK
3y k d TURBO
KESVACANKIZI
57 M.AKYAVUZ BÜLENT TOYDEMİR Ş.OLĞAÇ SAB.AKIL 19 42 116014 22 19
14 forma KISRAK GÜZELİ
KG K DS
3y a d TURBO
HANIMER
57 İ.H.KETME TUĞRUL GÜRE M.GÜNDÜZELİ FER.GÜNDÜZ 21 45 300448 11 14
15 forma PRENSES DERYA
KG K
3y a d UFUKBİR
GÜLYAZI
57 M.BAYIR MELİS KURTEL EMİN B.ŞİMŞEK M.K.EMİN 12 39 21 24 20
16 forma PRENSES MONTANA
KG K
3y d d DEHA
ELAGÖZLÜM
57 F.YÜKSEL MUSTAFA KAPLAN Ö.GÜNELİ MUS.KAPLAN 11 56 133269 16 15 1.33.57
17 forma SABAHAN GELİN
3y k d BALIKHAN
GÜNEBAKAN
57 A.KAÇMAZ MEHMET GÜNDÜZELİ M.GÜNDÜZELİ M.GÜNDÜZELİ 17 43 122427 7 17
18 forma SAGARMATA
K
3y d d TURBO
HURİSER
57 F.ÇAKAR ENİS ÖZACAR İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU D.ÇAKAR 6 46 436131 28 20
19 forma SİNOPLU MERVE
KG
3y k d BİLGİN
SÜBEYHİKIZI
57 S.TIRPAN H.TARIK DİKENCİK H.T.DİKENCİK KARACABEY T. İŞL. 13 38 361452 11 17 1.32.94
20 forma TANKERNECLA
SKG SK
3y a d AŞKINER
DİVA
57 M.ÇİÇEK ALİ KAYA A.ATAŞ AB.ATAŞ 2 44 113 14 19
21 forma UÇAN ABLA
KG K
3y k d UÇANBEY
YARDIMCI ABLA
57 S.BOYRAZ NECATİ YARDIMCI EY.YARDIMCI MUS.YARDIMCI 18 47 621790 7 17
22 forma UÇAN NAZ
SKG SK
3y a d UÇANBEY
NAZLİMU
57 D.YILDIZ YASİN TEKTAŞ EY.YARDIMCI TAHİR TEKTAŞ 15 41 733121 21 20
3. ÇİFTE, 2. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS
6. Koşu: 20:00
KV-9, 3 Yaşlı İngilizler, 58 Kg, 2000 Sentetik
İkramiye: 1.) 115.500 TL   2.) 46.200 TL   3.) 23.100 TL   4.) 11.550 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 25.410 TL   2.) 10.164 TL   3.) 5.082 TL   4.) 2.541 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma APOPHIS
KG K
3y a e KANEKO
MADRUK
58 H.ÇİZİK MURAT DURAN E.DURAN E.DÜRÜST 3 60 674454 7 14 2.08.21
2 forma GÖDEK
SK
3y d e WIN RIVER WIN (USA)
DOKU
58 G.KOCAKAYA HÜLYA GÖDEK S.YILMAZ C.GÖDEK 2 76 411435 19 17 2.06.33
3 forma GRASHOF
KG
3y d e OFFLEE WILD (USA)
SILKY
58 Ö.YILDIRIM H. NİSA ÜNLÜ S.MUTLU T.ÇELİKOĞLU 1 91 111363 28 17 2.06.50
4 forma RUBUCO
3y d e DR FONG (USA)
FABUCO (IRE)
58 A.ÇELİK BARAN D. CEMİLOĞLU S.ALTINDAĞ DİCLE KİMYA TİC. ve SAN. A.Ş. 4 89 314338 107 16 2.06.59
5 forma ALWAYS PERFECT
DS
3y a d VICTORY GALLOP (CAN)
HAYAL MEYAL
56 A.KURŞUN ADİL MERT KAYA T.TAŞAR A.MERT KAYA 6 72 145353 13 15
6 forma SILVER ARROW
DB SK DS
3y k d MASTERCRAFTSMAN (IRE)
BATI GARAJI (GB)
56 H.KARATAŞ DENİZ KURTEL H.YÜZBAŞI S.ULAŞ 5 55 060914 13 19
4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
7. Koşu: 20:30
KV-8/DHÖW, 4 ve Yukarı Araplar, 58 Kg, 59,5 Kg, 1500 Sentetik
İkramiye: 1.) 94.000 TL   2.) 37.600 TL   3.) 18.800 TL   4.) 9.400 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 20.680 TL   2.) 8.272 TL   3.) 4.136 TL   4.) 2.068 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma TAŞKIR
KG K DS
7y a a ARASLI
YAZGÜNÜ
60,5 A.ÇELİK METİN ÇALDIRAN İ.KÖROĞLU ANADOLU T.İŞL. 6 101 224406 31 15 1.40.87
2 forma BAY EMİR
KG K DB
5y a a KAIZBERT (RU)
YELHANIM
60,5 G.KOCAKAYA AHMET KORKMAZ İ.GÜMÜŞ M.S.TUNCER 2 111 312362 8 17 1.40.12
3 forma DİLİRAN
KG SK DS
5y a a TURBO
DÜRDANE
59,5 A.SÖZEN SELMA GÜLERCE İB.B.OĞULLARI S.GÜLERCE 5 117 111115 276 20 1.38.79
4 forma GUSTAV
KG SK
4y k a KAIZBERT (RU)
AHUSEL
59 Ö.YILDIRIM SADDULLAH AKÇA N.DOĞAN FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 4 98 244331 8 20
5 forma ALDERAMİN
6y a k KAIZBERT (RU)
HASMİN
57,5 M.AKYAVUZ EMİN TURAN H.ATAŞ FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 1 100 411153 8 18 1.41.84
6 forma ULUKIZ
KG SK
5y k k KAIZBERT (RU)
BAĞGÜZELİ
57,5 H.KARATAŞ TUĞÇE TOSUMOĞLU S.ÇİFTÇİ FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 3 109 211126 13 18 1.40.96
3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
8. Koşu: 21:00
Maiden, 2 Yaşlı İngilizler, 57 Kg, 1200 Sentetik
İkramiye: 1.) 45.000 TL   2.) 18.000 TL   3.) 9.000 TL   4.) 4.500 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 12.375 TL   2.) 4.950 TL   3.) 2.475 TL   4.) 1.237,50 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma ABANA BEYİ
KG
2y d e PLEASANTLY PERFECT (USA)
ECE EFE
57 A.KURŞUN TOLGA ÇELİK S.ALTINDAĞ C.KAHRAMAN 3 5 26 19
2 forma BAYTAYLAN
2y d e LUXOR
HOPA GÜZELİ
57 İ.SOYAD TAYLAN TOSUNOĞLU S.ÇİFTÇİ T.TOSUNOĞLU 6 7 35 19
3 forma DELİ TAHİR
KG K
2y d e DR FONG (USA)
ESCLARMONDE (IRE)
57 H.ÇİZİK NECMETTİN YILDIZ M.KARAGÜNEY MURAT AKÇA 1 7 26 19
4 forma LAST IMPACT
SKG SK
2y d e SMART ROBIN (JPN)
MAGNIFICA PRESENZA
57 A.SÖZEN SÜHA BAŞOĞLU R.GÜNELİ SÜ.BAŞOĞLU 8 24 694 13 17
5 forma SERBÜLENT
DB SK BB
2y a e ACEM
SERPE
57 G.YILDIZ YURDAER YOLCU M.KARAGÜNEY H. OTMAN 5 54 16 18
6 forma SOUTH WEST
DB
2y d e FIRE MAMBO
MAE WEST
57 A.KAÇMAZ EMRE ÖZENBAY K.BALTACI D.KARABULUT 2 76 16 18
7 forma ÇILGIN GÜZEL
KG K DB
2y d d MENDIP (USA)
TRUTHFUL GIRL
55 D.YILDIZ ULAŞ YILDIZ MAH.BAYKARA HÜLYA YILDIZ 4 29 472 9 17
8 forma DARK SAGA
KG K
2y k d MIZZEN MAST (USA)
WAY TO GO (USA)
55 M.ÇİÇEK AYTUĞ ATALAY OR. ÖZELCANAT MOZ.ORG.SAN.TİC.A.Ş. 7 2 46 19
6. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
9. Koşu: 21:30
Handikap 16/DHÖW/H1, 4 ve Yukarı Araplar, 1500 Sentetik
İkramiye: 1.) 60.000 TL   2.) 24.000 TL   3.) 12.000 TL   4.) 6.000 TL  
Yetiştirici Primi: 1.) 9.900 TL   2.) 3.960 TL   3.) 1.980 TL   4.) 990 TL  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 forma ESERALP
KG DB
5y d a TIGRES LIGHT (US)
ZAFİRE.16
63 M.KAYA ELİF KAYA A.ATAŞ SULTANSUYU T. İŞL. 3 71 262526 5 17
2 forma BALTACI
SK
7y a a KAIZBERT (RU)
TAKI
56,5 B.ÇIĞLAAP MERT ÇELİK A.S.GÜRSAN FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 7 64 096604 7 10 1.40.03
3 forma YURTYAPAN
KG DB SK
4y a a HALİD
ŞEKERPARE
54,5 M.K.KUMBASARAP EYLEM TANİYİT İBR.C.ERŞAKAR ANADOLU T.İŞL. 6 61 211525 19 17 1.40.92
4 forma ASTEROİD
KG SK DS
4y a a TURBO
BELKIS
55,5 G.KOCAKAYA SELMA GÜLERCE İB.B.OĞULLARI S.GÜLERCE 11 59 724261 28 20
5 forma GEDİZKAYA
DB SKG SK
5y k a BAŞBAY
BELDİBİ
55,5 V.KAPLAN ETHEM KAYA E.ÇEŞME KAYA DÜNYASI LTD.ŞTİ. 5 56 360354 14 14
6 forma BEKİR
KG
4y k a BİLGİN
SÜBEYHİKIZI
53 A.ÇELİK S.ÖZDEN ODACIOĞLU S.KONAK KARACABEY T. İŞL. 9 54 411520 54 17 1.42.17
7 forma YOLKIRAN
KG SK
4y a a KAIZBERT (RU)
TUTAYA
50 A.KAÇMAZ DİRENÇ ÖZDEMİR S.ÇİFTÇİ FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 2 48 244296 30 15 1.41.98
8 forma SALVO
KG K DS
5y a a GÜNTAY
AKÇİÇEK
50,5 H.ÇİZİK MEHMET TANSI İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU H.T.ERMAN 10 46 254323 9 17 1.44.56
9 forma RIŞVANOĞLU
KG K DS
5y a a SULTAN DE FAUST (FR)
ÖNCÜKAN
47 C.PASOAP SERDAR ZABUN T.TAŞAR T.KÖKMEN 12 40 820079 7 14 1.43.07
10 forma KAYABERT
KG
4y k a KAIZBERT (RU)
JAPONGÜLÜ
50 GÖK.BEKTAŞ MEHMET KAYA H.ÇALIŞKAN MEH.KAYA 4 39 71370 7 17
11 forma KEVİR
KG SK
4y k a SULTAN DE FAUST (FR)
CANIM SİBEL
50 G.YILDIZ KADRİ BAŞKURT F.ÇELİK AY.KAYA 8 34 616837 7 16
12 forma PERCEMO
KG SK
4y a a KAIZBERT (RU)
SULTUK
50 H.YOLAÇICIAP MUNİR GÖKÇE A.S.GÜRSAN FEME HAY.TAR.LTD.ŞTİ. 1 33 856467 140 10 1.43.12
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS
Newcastle   20/09/2019   (19:15-22:20)
1. Koşu: 19:15
Handikap, 3 ve Yukarı İngilizler, 3260 TAPETA
İkramiye: 1.) 5.208 £   2.) 2.083 £   3.) 1.042 £   4.) 521 £  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 £   2.) 0 £   3.) 0 £   4.) 0 £  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 CAPE COVA (IRE)
6y d a CAPE CROSS (IRE)
SINA COVA (IRE)(BARATHEA (IRE))
67 D COSTELLO CRAIG & LAURA BUCKINGHAM MRS M FIFE 2 87 02-509-0 13 0
2 GRANDEE (IRE)
5y d a LOPE DE VEGA (IRE)
CARAVAN OF DREAMS (IRE)(ANABAA (USA))
66,5 DAVID EGAN NICK BRADLEY RACING 16 & SOHI & PARTNE ROGER FELL 4 86 575346 13 0
3 DIODORUS (IRE)
YP
5y d a GALILEO (IRE)
DIVINE PROPORTIONS (USA)(KINGMAMBO (USA))
60 C BEASLEY EXORS OF THE LATE MR G TOPHAM K MCLINTOCK 5 72 065322 21 0
4 BLAME IT ON SALLY (IRE)
KG
3y d e CANFORD CLIFFS (IRE)
SLIDING SCALE(SADLER'S WELLS (USA))
57,5 L MORRIS MR & MRS JOHN KELSEY-FRY SIR M PRESCOTT 1 76 8-12311 23 0
5 ANYONECANHAVEITALL
3y d e NATHANIEL (IRE)
FLORIADE (IRE)(INVINCIBLE SPIRIT (IRE))
57,5 F NORTON MR GARRETT J FREYNE M JOHNSTON 3 78 513412 6 0
1. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE, 1. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
2. Koşu: 19:50
Handikap, 3 ve Yukarı İngilizler, 2500 TAPETA
İkramiye: 1.) 2.782 £   2.) 1.113 £   3.) 556 £   4.) 278 £  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 £   2.) 0 £   3.) 0 £   4.) 0 £  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 THAWRY
4y d a IFFRAAJ
SALACIA (IRE)(ECHO OF LIGHT)
65 C HARDIE MR ANTONY BRITTAIN A BRITTAIN 2 62 950864 11 0
2 LOVE RAT
YP
4y d a MAWATHEEQ (USA)
WATERSILK (IRE)(FASLIYEV (USA))
65 JONATHAN FISHER THE LOVE RAT PARTNERSHIP S DIXON 9 62 514087 99 0
3 LYFORD (IRE)
KG
4y a a INTENSE FOCUS (USA)
NURTURE (IRE)(BACHELOR DUKE (USA))
61,5 R SCOTT MR A C WHILLANS A WHILLANS 5 54 3214-44 14 0
4 SULAFAAT (IRE)
YP
4y a k HAATEF (USA)
ELRAABEYA (CAN)(SEEKING THE GOLD (USA))
61 RUSSELL HARRİS MR A LİSTER REBECCA MENZİES 10 53 475021 25 0
5 HOOFLEPUFF (IRE)
YP
3y d e GALE FORCE TEN
HFLAH (IRE)(DUBAWI (IRE))
61 B ROBINSON MR KEITH BROWN B ELLISON 7 60 834331 11 0
6 RAASHDY (IRE)
6y d a INTIKHAB (USA)
MAGHYA (IRE)(MUJAHID (USA))
60,5 L MORRIS MR R NAYLOR SAM ENGLAND 1 52 646774 67 0
7 BEAUFORT (IRE)
3y d e ZOFFANY (IRE)
CHANGE COURSE(SADLER'S WELLS (USA))
59,5 C BEASLEY MR PETER APPLETON & MR M J K DODS M DODS 4 57 557063 21 0
8 NATALEENA (IRE)
3y d d NATHANIEL (IRE)
HAYYONA(MULTIPLEX)
59 A MULLEN SHAPİRO,MİLNER,REES,NİCOL,FEENEY,HASLA B HASLAM 3 56 8462 21 0
9 MAJESTIC STONE (IRE)
5y d a CASAMENTO (IRE)
PRETTY MAJESTIC (IRE)(INVINCIBLE SPIRIT (IRE))
59 H SHAW MAJESTIC STONE PARTNERSHIP JULIE CAMACHO 8 49 144953 14 0
10 SMART LASS (IRE)
YP
4y d k CASAMENTO (IRE)
SMART ASS (IRE)(SHINKO FOREST (IRE))
58 J GORMLEY MR I J JARDİNE I JARDİNE 6 47 900-005 14 0
6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN
3. Koşu: 20:20
Maiden, 2 Yaşlı İngilizler, 1600 TAPETA
İkramiye: 1.) 3.429 £   2.) 1.372 £   3.) 686 £   4.) 343 £  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 £   2.) 0 £   3.) 0 £   4.) 0 £  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 COPPERLIGHT (IRE)
2y d e POET'S VOICE
DELIGHTED (IRE)(DANEHILL (USA))
59,5 A MULLEN MR R BRINKLEY & MR R CATLING B HASLAM 3 0 9 9 0
2 FIRST IMPRESSION (IRE)
2y d e MAKE BELIEVE
CHARMGOER (USA)(NUREYEV (USA))
59,5 B ROBİNSON BLACKBURN, FOX, MCWİLLİAMS, & PENDELBU J J QUİNN 5 0 5 26 0
3 ISLAND STORM (IRE)
2y d e ANJAAL
SHE'S NEAT (IRE)(FROZEN POWER (IRE))
59,5 L MORRİS MR DONALD KERR & WETUMPKA RACİNG MRS H MAİN 2 0 73 31 0
4 REGGINO (FR)
2y d e FARHH
MUSIKHANI(DALAKHANI (IRE))
59,5 J GARRİTTY MR JOHN DANCE J O'KEEFFE 1 0 4 26 0
5 TAKE THAT
2y d e IFFRAAJ
LETTERFROMAMERICA (USA)(GHOSTZAPPER (USA))
59,5 S P DAVİS MOREBROOKE LTD R FAHEY 6 0 7 26 0
6 URBAN HERO (IRE)
2y d e ELZAAM (AUS)
ANNER QUEEN (IRE)(INVINCIBLE SPIRIT (IRE))
59,5 DAVID EGAN CLIPPER LOGISTICS ARCHIE WATSON 4 0 3 21 0
5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
4. Koşu: 20:50
Şartlı, 3 ve Yukarı İngilizler, 1000 TAPETA
İkramiye: 1.) 3.429 £   2.) 1.372 £   3.) 686 £   4.) 343 £  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 £   2.) 0 £   3.) 0 £   4.) 0 £  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 MARVEL
3y d e POET'S VOICE
BARALINKA (IRE)(BARATHEA (IRE))
59,5 H SHAW OWNERS GROUP 010 JULIE CAMACHO 4 68 8222 14 0
2 RANGEFIELD EXPRESS (IRE)
KG
3y d e BORN TO SEA (IRE)
BOGINI (IRE)(HOLY ROMAN EMPEROR (IRE))
59,5 A MULLEN CLOUD 9 RACING & PHIL HARKER G HARKER 1 50 470004 14 0
3 ANYONECANBEASTAR (IRE)
3y a d SHOWCASING
GENEROUS HEART(SAKHEE'S SECRET)
57,5 F NORTON MR GARRETT J FREYNE M JOHNSTON 5 0 7-6 17 0
4 BITHIAH (IRE)
K
3y d d EXCEED AND EXCEL (AUS)
SHARQAWIYAH(DUBAWI (IRE))
57,5 J MİTCHELL MR ISMAİL MOHAMMED I MOHAMMED 2 0 35 14 0
5 LUCKY CHARM
3y d d CHARM SPIRIT (IRE)
DRIFT AND DREAM(EXCEED AND EXCEL (AUS))
57,5 G WOOD LADY JULİET TADGELL C WALL 3 70 534-3 28 0
6 MOUDALLAL
3y d d POET'S VOICE
ELHAAM (IRE)(SHAMARDAL (USA))
57,5 L MORRİS MR IMAD ALSAGAR R COWELL 6 0 3 39 0
4'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
5. Koşu: 21:20
Handikap, 3 ve Yukarı İngilizler, 1420 TAPETA
İkramiye: 1.) 3.429 £   2.) 1.372 £   3.) 686 £   4.) 343 £  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 £   2.) 0 £   3.) 0 £   4.) 0 £  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 BLINDINGLY (GER)
YP
4y d a SHAMARDAL (USA)
BOCCASSINI (GER)(ARTAN (IRE))
62 H SHAW MRS C BARCLAY B HASLAM 8 70 327031 42 0
2 BLACK FRIDAY
YP
4y d a EQUIANO (FR)
THE CLAN MACDONALD(INTIKHAB (USA))
62 C BEASLEY MISS S A BOOTH & DON EDDY K MCLINTOCK 12 70 42-8325 21 0
3 LUCKY LODGE
KG
9y d a LUCKY STORY (USA)
MELANDRE(LUJAIN (USA))
61,5 C HARDIE MR ANTONY BRITTAIN A BRITTAIN 13 69 772543 39 0
4 MOSTAHEL
5y d a ACCLAMATION
ENTENTE CORDIALE (IRE)(ELA
61 G LEE MR COLIN ALTON & MR P T MIDGLEY P MIDGLEY 6 68 000338 13 0
5 CHAPLIN BAY (IRE)
7y d a FASTNET ROCK (AUS)
GREEN CASTLE (IRE)(INDIAN RIDGE (IRE))
61 J GORMLEY MISS B HOULSTON,MRS M CHAPMAN,MRS R CA MRS R CARR 11 68 875011 32 0
6 ABSOLUTE DREAM (IRE)
3y a e DREAM AHEAD (USA)
ABSOLUTE DIAMOND(MONSIEUR BOND (IRE))
60 S P DAVIS S & G CLAYTON R FAHEY 4 69 1-08534 10 0
7 FAIR ALIBI
3y d e PACO BOY (IRE)
ALYBGOOD (CAN)(ALYDEED (CAN))
59,5 F NORTON T T RACING T TATE 2 68 450376 41 0
8 SUPAULETTE (IRE)
KG SKG
4y d k EPAULETTE (AUS)
SUPREME SPIRIT (IRE)(INVINCIBLE SPIRIT (IRE))
59,5 D FENTIMAN MR AMBROSE TURNBULL & PARTNER T EASTERBY 5 65 257334 33 0
9 EVIE SPEED (IRE)
3y d d DAWN APPROACH (IRE)
FRENCH BID (AUS)(ANABAA (USA))
59,5 J GARRITTY CARON & PAUL CHAPMAN J O'KEEFFE 7 68 040-775 72 0
10 ROCK BOY GREY (IRE)
4y k a DARK ANGEL (IRE)
ENCORE VIEW(OASIS DREAM)
59,5 S DONOHOE THE LIKELY LADS M LOUGHNANE 3 65 54-5452 21 0
11 FALSE ID
KG
6y d a AQLAAM
MISS DUTEE(DUBAWI (IRE))
58,5 P DENNIS MR MICHAEL MARSH F WATSON 10 63 167987 76 0
12 AL OZZDI
4y d a ACCLAMATION
ZIBELING (IRE)(CAPE CROSS (IRE))
58 DAVID EGAN NORTHERN MARKING LTD & PARTNERS ROGER FELL 14 62 38-9010 101 0
13 CASTLE QUARTER (IRE)
YP
3y d e ZOFFANY (IRE)
QUEEN'S PUDDING (IRE)(ROYAL APPLAUSE)
57,5 B ROBINSON MR R POSTLETHWAITE SEB SPENCER 1 64 63-6718 21 0
14 BOBBY JOE LEG
KG
5y a a PASTORAL PURSUITS
CHINA CHERUB(INCHINOR)
57,5 A MULLEN MRS ANGELA CLARK MRS R CARR 9 61 235568 21 0
4. ÇİFTE, 2. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS
6. Koşu: 21:50
Handikap, 2 Yaşlı İngilizler, 1200 TAPETA
İkramiye: 1.) 3.429 £   2.) 1.372 £   3.) 686 £   4.) 343 £  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 £   2.) 0 £   3.) 0 £   4.) 0 £  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 PHUKET POWER (IRE)
YP
2y d e KODIAC
BRAZILIAN BRIDE (IRE)(PIVOTAL)
61 DAVID EGAN KING POWER RACING CO LTD T DASCOMBE 6 76 443 18 0
2 PENTEWAN
KG
2y d d HAVANA GOLD (IRE)
SERENA'S PRIDE(DANBIRD (AUS))
60,5 R SCOTT MRS WENDY BURDETT PHILLIP MAKIN 3 75 333248 9 0
3 KOCASANDRA (IRE)
2y d d KODIAC
SUDOOD (IRE)(SHAMARDAL (USA))
60,5 S CRONİN MR A F O'CALLAGHAN ARCHİE WATSON 8 75 643376 13 0
4 ZINGARO BOY (IRE)
2y d e ZOFFANY (IRE)
AWOHAAM (IRE)(IFFRAAJ)
60 J MİTCHELL KREMLİN COTTAGE X H PALMER 4 74 50472 13 0
5 ROBERT GUISCARD (IRE)
2y d e EXCEED AND EXCEL (AUS)
BENEVENTA(MOST WELCOME)
58,5 F NORTON MR ROB FERGUSON M JOHNSTON 1 71 463 13 0
6 NAJM
KG
2y d e INTRINSIC
PAINT THE STAR (IRE)(ACCLAMATION)
58 L MORRİS MR MALİH L AL BASTİ SİR M PRESCOTT 7 70 8430 13 0
7 TREVIE FOUNTAIN
2y d e FOUNTAIN OF YOUTH (IRE)
FANTACISE(PIVOTAL)
57,5 S P DAVİS KEN MACPHERSON AND BEARSTONE STUD LTD R FAHEY 5 68 0930 21 0
8 KAYEWHYKELLY (IRE)
K
2y a d DRAGON PULSE (IRE)
MEDUSE BLEU(MEDICEAN)
57,5 G LEE MR P SUTHERLAND JULİE CAMACHO 2 68 3342 21 0
9 PETTINGER
2y d d HOT STREAK (IRE)
JOSHUA'S PRINCESS(DANEHILL (USA))
56,5 S DONOHOE MR TOM BOWNES C HİLLS 9 66 644 15 0
10 DANNY OCEAN (IRE)
YP
2y d e DANDY MAN (IRE)
LOUD APPLAUSE(ROYAL APPLAUSE)
56,5 H SHAW ONTOAWINNER, STRECKER & BURKE K BURKE 10 66 352653 9 0
5. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
7. Koşu: 22:20
Handikap, 3 ve Yukarı İngilizler, 1200 TAPETA
İkramiye: 1.) 2.782 £   2.) 1.113 £   3.) 556 £   4.) 278 £  
Yetiştirici Primi: 1.) 0 £   2.) 0 £   3.) 0 £   4.) 0 £  
No Forma At ismi Yaş Baba - Anne Kilo Jokey Sahip Antrenor Yetiştirici Start Puan Son 6 KGS Son 20 En iyi Derece AGF
1 FARD
4y d a DUTCH ART
ROSE BLOSSOM(PASTORAL PURSUITS)
62,5 PAULA MUIR NORTHERN MARKING LTD & PARTNERS ROGER FELL 10 52 665641 4 0
2 PEACHEY CARNEHAN
KG
5y a a FOXWEDGE (AUS)
ZUBOVA(DUBAWI (IRE))
60,5 JANE ELLIOTT MR KEITH JONES M MULLINEAUX 5 53 040580 6 0
3 GROUPIE
5y d k REQUINTO (IRE)
AMOUR FOU (IRE)(PICCOLO)
60,5 G LEE T T RACING T TATE 11 53 588475 10 0
4 EXTRASOLAR
SKG
9y d a EXCEED AND EXCEL (AUS)
AMICABLE TERMS(ROYAL APPLAUSE)
60,5 C BEASLEY THE TWELVE MINIMUM PARTNERSHIP G HARKER 3 53 439877 14 0
5 KELLINGTON KITTY (USA)
YP
4y d k KITTEN'S JOY (USA)
KEEPING WATCH (IRE)(DANEHILL (USA))
60,5 L MORRİS LEMON, PAPWORTH, HAZELWOOD & SULLİVAN MİKE MURPHY 13 53 670316 15 0
6 A HUNDRED ECHOES
KG
3y d e KYLLACHY
KAPSILIAT (IRE)(CAPE CROSS (IRE))
60 DAVID EGAN MR RASHED AL KAMDA R VARIAN 1 54 9048 14 0
7 SALMON FISHING (IRE)
YP
3y d e DRAGON PULSE (IRE)
LAKE WANAKA (IRE)(FASLIYEV (USA))
60 S CRONIN MR DAVID FREMEL MOHAMED MOUBARAK 6 54 495608 20 0
8 INGLEBY MOLLY (IRE)
K
4y a k CHOISIR (AUS)
MISTRESS TWISTER(PIVOTAL)
60 H SHAW INGLEBY BLOODSTOCK LİMİTED J WARD 9 52 804717 32 0
9 ROCKLEY POINT
KG
6y d a CANFORD CLIFFS (IRE)
STATUA (IRE)(STATOBLEST)
59,5 P DENNIS THE VINTAGE FLYERS KATIE SCOTT 2 51 046050 21 0
10 TADAANY (IRE)
KG
7y d a ACCLAMATION
PARK HAVEN (IRE)(MARJU (IRE))
59 J GARRITTY GRANGE PARK RACING CLUB AND RUTH CARR MRS R CARR 4 50 040430 21 0
11 LITTLE MISS KODI (IRE)
SKG
6y d k KODIAC
SENSASSE (IRE)(IMPERIAL BALLET (IRE))
59 A MULLEN ROCK RACING CLUB M LOUGHNANE 14 50 760280 15 0
12 VIKING WAY (IRE)
KG
4y a a SOCIETY ROCK (IRE)
PATRIMONY(CADEAUX GENEREUX (UNR))
58,5 J MITCHELL FOLK FROM THE SHIRE OLLY WILLIAMS 7 49 312600 45 0
13 BREATHOFFRESHAIR
KG SKG
5y d a BATED BREATH
STORMY WEATHER(NASHWAN (USA))
58 F NORTON MRS ANNA KENNY R C GUEST 12 48 770780 43 0
14 ONE LAST HUG
4y d a ORIENTOR
GARGOYLE GIRL(BE MY CHIEF (USA))
58 B ROBINSON MR JAMES CALLOW & THE RELUCTANT SUITOR J GOLDIE 8 48 0-679 162 0
GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS